dzituna

Jak oslavit 18. narozeniny?

Ahoj,
snažím se vymyslet, jak oslavit své 18. narozeniny. Chci je oslavit ve společnosti svých dvou nejbližších přátel – kolegyní, které jsou podstatně starší než já, ale velmi si rozumíme. Takže budeme velmi malá skupina. Rády chodíme na různé večírky, případně na procházku po náplavce s flaškou, ale tentokrát bych ráda něco extra. Nevíte o nějaké zábavě v nočních klubech například? Případně jak strávit celý večer, aby zábava nestála?
Díky.

Odpovědi
Kepler

Nevím, jak to máš daleko, ale jel bych do Ostravy na Stodolní. Tam teprv něco zažiješ, vč. pánských striptérů! Radost až do rána!

elkon

Nijak bych to nepřeháněl, zajít s přítelkyněmi do lepšího podniku na dobrou večeři a dobré pití. Není nutné opít se do němoty a utratit za to ranec.