Blackienaaa

Co dělat na oslavě narozenin?

Dobrý den, je mi 13 let a tento týden jdu na oslavu 80. narozenin mého dědy,která se bude konat doma. Přijedou i příbuzní z Čech, já jsem z Moravy. A součástí je i 12ti letý a 15ti letý bratranec. Vždy když tady jsou a jsme na nějaké oslavě nebo návštěvě, tak se bavíme a pak nevíme co máme dělat. Tento rok bych chtěla připravit nějaký program.Něco zábavného, dobrodružného, jako třeba hledat nějaké tajemství nebo tak.. Nemáte nějaký nápad?

Nejlepší odpověď
venkovan

Včera jsem zahlédl v telce – hokej kde puk byl plechovka a hokejky košťata. Do obejváku jako dělané.
My jsem si hráli s praky (střílelo se poctivými křemeny do chvíle než někdo to dosalnaplno – náhodou jsme přežili), popřípadě jsme osvobozovali meči nějaké princezny (do chvíle, kdy pro modřiny se už rukama nedalo vládnout – taky jsme náhodou přežili) a další hry které mi dnes s odstupem let nahánějí husí kůži po celém těle.
Ale mne se v dnešní době líbí velmi zajímavá hra a to je geocashing. Do týdne by třeba tvoje rodina mohla koupit GPS, možná, žee to jde hrát i s lepšími mobily. A myslím, že i ve třech s jednou GPS se v terénu dost vyblbnete.
Ale záleží na počasí. Je mnoho zajímavých deskových her apod.