Avatar uživatele
Blackienaaa

Co dělat na oslavě narozenin?

Dobrý den, je mi 13 let a tento týden jdu na oslavu 80. narozenin mého dědy,která se bude konat doma. Přijedou i příbuzní z Čech, já jsem z Moravy. A součástí je i 12ti letý a 15ti letý bratranec. Vždy když tady jsou a jsme na nějaké oslavě nebo návštěvě, tak se bavíme a pak nevíme co máme dělat. Tento rok bych chtěla připravit nějaký program.Něco zábavného, dobrodružného, jako třeba hledat nějaké tajemství nebo tak.. Nemáte nějaký nápad?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Včera jsem zahlédl v telce – hokej kde puk byl plechovka a hokejky košťata. Do obejváku jako dělané.
My jsem si hráli s praky (střílelo se poctivými křemeny do chvíle než někdo to dosalnaplno – náhodou jsme přežili), popřípadě jsme osvobozovali meči nějaké princezny (do chvíle, kdy pro modřiny se už rukama nedalo vládnout – taky jsme náhodou přežili) a další hry které mi dnes s odstupem let nahánějí husí kůži po celém těle.
Ale mne se v dnešní době líbí velmi zajímavá hra a to je geocashing. Do týdne by třeba tvoje rodina mohla koupit GPS, možná, žee to jde hrát i s lepšími mobily. A myslím, že i ve třech s jednou GPS se v terénu dost vyblbnete.
Ale záleží na počasí. Je mnoho zajímavých deskových her apod.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek