Kde jste slavili 18 let?

Já v cukrárně.

Nejlepší odpověď
anonym

Jednodušší otázku bys neměl???
Kdo si to má ta desetiletí pamatovat???
;-D
Ale asi někde na bicyklu.

Další odpovědi
NelieM

Slavila jsem ještě s dvěma kamarády na chatě,bylo tam strašně moc lidí, moc si toho nepamatuju.. :D

quentos

doma, měl jsem od rodičů schválený mejdan, pozval jsem si asi deset spolužaček a několik spolužáků…

wolferka176

ještě mi nebylo 18 :D

zzzzz

Já na fesťáku, ale už je to docela dávno ☹

NikkiHeat

Já na intru (v Kopřivnici) … nejlepší léta mého života.

anonym

Zrovna v ten den jsem poprvé fáral a tak jsem je oslavil prací, ale následující víkend- raději se nebudu vyjadřovat.:-)

Beer4Real

Vzal sem v tu dobu všechny peníze co sem měl a šli sme s kámošema do casina na ruletu 🙂 odcházel sem chudší o pár tisícovek 🙂

suaeda

Tak to nevím. Už je to pár desetiletí. Ale vím, že velké narozeninové oslavy jsem většinou nepořádal, ale jako náctiletý a potom i zpočátku cetiletý se neplánovaně někdy sešla dobrá parta a bylo to, jak se dnes říká „hustý“.

RyuzakiKate

Smutná sama doma. Ale 19tiny byly lepší, to jsem je po dlouhé době oslavila, pozvala jsem si 3 kamarády na homeparty a byla to sranda :)

honza19hk

v USA. Někde v Nevadě,ale kde to už si přesně nepamatuju. Už je taky pěkných pár let.

arygnoc

v posteli.
dostal som do daru panenstvo matky mojich detí.
ale o svoje som prišiel.

;)

bóže, to je táááák dávno.