Avatar uživatele
NellyP

Jak si spestřit dívčí oslavu narozenin?

Dobrý podvečer, v květnu slavím oslavu svých 14ti narozenin.A pře­mýšlím čím si to spestřit.Nemyslim nic jako se jít třeba opít..nebo naopak hrát dětsky holčičí hry na schovávanou. Přesně něco mezi tím ráda zkouším nové věci ale spíš něco co se dá dělat venku nebo doma, než nějaký zájezd na „bandží jumping“ nebo něco takového. Děkuji za nápady :)
Doplňuji:
*Zpestřit, prominte psala jsem to narychlo a nepřemýšlela jsem,ne nečekají mě přijímačky,jsem na gymplu v 8.třídě,žádné stolní hry doma nemáme a ani nás nebaví,spíš jestli neznáte nějaké hry podobné flašce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Klára K., lota před 3646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Danah

14tiny jsem oslavila před několika měsíci a řeknu ti, že jsem neměla naplánované nic než jenom předvádění pantomimou a flašku :DDD nakonec se mi ale oslava začala rozjíždět, když jsme vymyslely, že budeme dabovat nějaký kreslený seriál v televizi (prostě jsme vypnuli zvuk, rozdělili si role a pak už jely samý kraviny) :DD to všechny dost pobavilo a zabilo se tím asi půl hodiny. při všech hrách záleží na tom, jací jsou tam typy lidí. když vám nevadí zábava a dokážete se zasmát sami sobě, pak se na nějaké hry přijde i během oslavy (např: moje kamarádka vytáhla ze dřezu mokrou houbičku na nádobí a my se půl hodiny proháněly po domě a házely po sobě :D)
dost her je taky na různých webových stránkách, stačí jen trochu hledat :))

nevím jestli ty hry co jsem jmenovala nejsou moc ‚dětské‘ ale když se sejde parta jako byla ta moje tak nikomu nepřipadají ty trapný kousky ‚dětinský‘
nejlepší je jednoduše neurčovat přesně pravidla a nechat to volnější a tím zábavnější :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

14 let, to tě za chvíli čekají přijímačky, viď?
Co takhle dát si něco od češtiny?
Mluvnici, pravopis, slovník spisovné češtiny, …?

Zpestřit …
Doplňuji:
Na vraha není špatná hra, ale dost záleží na tom,
s kým se hraje. Flašku bych nedoporučovala
(přijde mi nenapáditá a poměrně nudná).

Co Scrabble?

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Opít se a hrát na schovávanou.

Od sestřenic jsem se naučil jedinou věc-jakékoliv sešlosti si nejvíce užily, když pomlouvaly své protějšky. Také jsou zábavné deskové hry, určitě mezi nimi najdeš nějakou, která by se všem z vás líbila-poker, dostihy, veverky, apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Když zavzpomínám, tak se mi vybaví, že jsme v tomto věku, když nás bylo více jak 4 občas hráli hru „Na vraha“. Je to asi známá hra pod jiným názvem. Do osudí (klobouku) se dají lístečky 1× vrah, 1× detektiv a ostatní jsou prázdné, kteří představují běžné občany a potenciální oběti. Nikdo neví, kdo si co vytáhl za lístek. Jediný známí je detektiv, který jde na chvilku jinam a ostatní se ve tmě se různě přemísťují po místnosti do okamžiku kdy vrah si vyhlédne nějakou oběť a jako ji zabije. Oběť samozřejmě vykřikne, lehne si na nějaké místo a ostatní mimo vraha (ten jediný se může dál pohybovat) musí zůstat na svých místech. Nyní přijde zpět detektiv a všem mimo objeti klade vhodné otázky (co jsi dělal? apod.) tak, aby zjistil kdo je vrah. Všichni mluví pravdu mimo vraha, ten jediný může lhát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Aktivity?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

A co třeba modní přehlídka nebo karty?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kore7

Já jsem taky pro každou legraci 🙂 Vyzkoušeli jste již někdy Zorb Fotbal http://www.hap­pytimes.cz/zorb-fotbal/ Parádní zábava pro kamarády i kolegy z práce třebas 🙂

před 2341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IvanaS

Ahoj!
Na oslavu dívčích narozenin je super pouštění lampionů pro štěstí – hodí se to na jakoukoliv oslavu :) Navodí to krásnou atmosféru, koukněte na video ze svatby: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8ODIZvNvpi0 Maximální romantika :) Lampiony se dají sehnat i poměrně levně, dají se koupit buď obyč a nebo ve tvaru srdíček – 10 kusů za 349 Kč, odkaz zde: http://www.us­poranatisku.cz/lam­piony-stesti-gumicky-loom-bands/lampiony-stesti-10-ks-tvar-srdce-cervene.html Určitě se to bude všem líbit :)

před 3411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Na 14 mě nic nenapadá, na 18 už bych věděla 😁

před 3647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak piš – už je po 22…
😉

před 3647 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek