jokyk

Jak odstranit staré email adresy v ,,našeptávači,,Pou­žívám email seznam.

Doplňuji:
Pardon,myslím z adresáře.Tam jsou vymazány,ale stále jsou v našeptávači.

Nejlepší odpověď
rynek878

Najet si šipkami na položku a pak [DEL]?
Přihlašovací údaje najdete v menu Nástroje/Možnos­ti/Zabezpečení/tla­čítko „Zobrazit hesla…“, tam je smažete.

Další odpovědi
RomanP

V IE 8 se to provádí takto

  1. Klikněte v aplikaci Internet Explorer na tlačítko Nástroje a na příkaz Možnosti Internetu.
  2. Na kartě Obsah klikněte ve skupinovém rámečku Automatické dokončování na tlačítko Nastavení. V dialogovém okně Nastavení automatického dokončování zrušte zaškrtnutí políček u možností funkce Automatické dokončování, které nechcete používat.
  3. Chcete-li vymazat historii funkce Automatické dokončování nebo webových adres, klikněte na kartu Obecné. Ve skupinovém rámečku Historie procházení klikněte na tlačítko Odstranit. V dialogovém okně Odstranit historii procházení klikněte na tlačítka Odstranit formuláře a Vymazat hesla.

led

Otvorte nástroje a odstráňte si historiu z prehliadača, cookies

hanulka11

myslím ,když si je odstraníš z adresáře neměly by se ti objevovat