Avatar uživatele
zzzlatokopka

Jak úplně zruším cookie a všechny ostatní sledování?

Mám Vista a prohlížeč Mozilla, v nastavení vpravo nahoře jsem si ty coocie zakázala a přesto mě to „sleduje“:-(((((

Když jsem na jedné záložce na odpovědích, a na druhé třeba čučím na AAA na auta, tak mi na odpovědích začnou vyskakovat reklamy s nabídkou aut, když otevřu na druhé záložce heureku s nabídkou praček, tak mi na odpovědích začnou vyskakovat reklamy na pračky:-(((

Jak toto zakázat? Nechci, aby odpovědi ani nikdo jiný, mohl sledovat co prohlížím v druhé záložce.

Takto to funguje i u facebooku a lidlu, pokud mámm na jedné záložce FB a na druhé lidl tak mi u lidlové reklamy vyskočí kdo z mých přátel co označil.

Snad jsem se dobře vyjádřila a pochopíte:-) Nezapomeňte prosím, že co se týká PC je pro mě hodně vzdálené, proto prosím o radu „pro blbce“ 🙂

Všem předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, redy, SteimlX, anonym, gecco před 3287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ccleaner…
Na běžné ´otravy´ by mělo stačit toto – https://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard … A semotamo ukonči browser a pročisti,,,
😉
Pokud chceš být zcela zabezpečena, vypni počítač…
😉
Problém je v tom, že některé údaje o tom, co stahuješ (prohlížíš) schraňuje (a poskytuje) i tvůj provider…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

v nastaveniach [≡] (alebo vložte do prehliadača „about:preferen­ces“ – bez úvodzoviek) na karte obsah zaškrtnite „Blokovat vyskakovací okna“.

na karte súkromie zafajknite „Informovat servery, že nechci být sledován“

proti reklame použite doplnok adblock plus. (v správcovi doplnkov – [ctrl]+[shift]+[a] alebo [alt] / Nástroje / Správce doplnků)

keksy nedoporučujem zakazovať (ani tretích strán), lebo na väčšine stránok buď budete mať starý obsah alebo aj žiadny obsah.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Zzzlatokopko, jak moc potřebujete java script? Pokud jej zakážete na Odpovědích a v Googlu („umí“ vyhledávat i bez java scriptu) zakážete, budete mít po reklamách.

S Facebookem neporadím, ten bez java scriptu nefunguje …
Doplňuji:
———–
Cookies mám ve Firefoxu zakázána,
povoluji je jenom stránkám, na které se přihlašuji.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ADblock. Já nikdy s reklamama problém neměl, a to se o nějaký cookies soubory moc nestarám. A na fakebook nelezu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Nainstaluj si Adblock Plus. Ten ti automaticky bude blokovat veškeré reklamy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Není na tom nic těžkého,
https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/vy­mazani-cookies

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

zzzlatokopka

potvrďte ma v kontaktoch, inak vám neviem odpovedať ;)

;-Q

před 3286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

potvrzeno:-)

před 3286 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek