Bronzový

Jak úplně zruším cookie a všechny ostatní sledování?

Mám Vista a prohlížeč Mozilla, v nastavení vpravo nahoře jsem si ty coocie zakázala a přesto mě to "sleduje":-(((((

Když jsem na jedné záložce na odpovědích, a na druhé třeba čučím na AAA na auta, tak mi na odpovědích začnou vyskakovat reklamy s nabídkou aut, když otevřu na druhé záložce heureku s nabídkou praček, tak mi na odpovědích začnou vyskakovat reklamy na pračky:-(((

Jak toto zakázat? Nechci, aby odpovědi ani nikdo jiný, mohl sledovat co prohlížím v druhé záložce.

Takto to funguje i u facebooku a lidlu, pokud mámm na jedné záložce FB a na druhé lidl tak mi u lidlové reklamy vyskočí kdo z mých přátel co označil.

Snad jsem se dobře vyjádřila a pochopíte:-) Nezapomeňte prosím, že co se týká PC je pro mě hodně vzdálené, proto prosím o radu "pro blbce" :-)

Všem předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ccleaner...
Na běžné ´otravy´ by mělo stačit toto - https://www.piriform.com/… ... A semotamo ukonči browser a pročisti,,,
;-)
Pokud chceš být zcela zabezpečena, vypni počítač...
;-)))
Problém je v tom, že některé údaje o tom, co stahuješ (prohlížíš) schraňuje (a poskytuje) i tvůj provider...

Další odpovědi:

Zlatý

v nastaveniach [≡] (alebo vložte do prehliadača "about:preferences" - bez úvodzoviek) na karte obsah zaškrtnite "Blokovat vyskakovací okna".

na karte súkromie zafajknite "Informovat servery, že nechci být sledován"

proti reklame použite doplnok adblock plus. (v správcovi doplnkov - [ctrl]+[shift]+[a] alebo [alt] / Nástroje / Správce doplnků)

keksy nedoporučujem zakazovať (ani tretích strán), lebo na väčšine stránok buď budete mať starý obsah alebo aj žiadny obsah.

;-Q

Stříbrný

Zzzlatokopko, jak moc potřebujete java script? Pokud jej zakážete na Odpovědích a v Googlu ("umí" vyhledávat i bez java scriptu) zakážete, budete mít po reklamách.

S Facebookem neporadím, ten bez java scriptu nefunguje …
Doplňuji:
———–
Cookies mám ve Firefoxu zakázána,
povoluji je jenom stránkám, na které se přihlašuji.

Stříbrný

ADblock. Já nikdy s reklamama problém neměl, a to se o nějaký cookies soubory moc nestarám. A na fakebook nelezu!

Pokročilý

Nainstaluj si Adblock Plus. Ten ti automaticky bude blokovat veškeré reklamy.

Není na tom nic těžkého,
https://support.mozilla.org/…

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

zzzlatokopka

potvrďte ma v kontaktoch, inak vám neviem odpovedať ;)

;-Q

Bronzový

zzzlatokopka

potvrzeno:-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.