zzzlatokopka

Jak úplně zruším cookie a všechny ostatní sledování?

Mám Vista a prohlížeč Mozilla, v nastavení vpravo nahoře jsem si ty coocie zakázala a přesto mě to „sleduje“:-(((((

Když jsem na jedné záložce na odpovědích, a na druhé třeba čučím na AAA na auta, tak mi na odpovědích začnou vyskakovat reklamy s nabídkou aut, když otevřu na druhé záložce heureku s nabídkou praček, tak mi na odpovědích začnou vyskakovat reklamy na pračky:-(((

Jak toto zakázat? Nechci, aby odpovědi ani nikdo jiný, mohl sledovat co prohlížím v druhé záložce.

Takto to funguje i u facebooku a lidlu, pokud mámm na jedné záložce FB a na druhé lidl tak mi u lidlové reklamy vyskočí kdo z mých přátel co označil.

Snad jsem se dobře vyjádřila a pochopíte:-) Nezapomeňte prosím, že co se týká PC je pro mě hodně vzdálené, proto prosím o radu „pro blbce“ 🙂

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Ccleaner…
Na běžné ´otravy´ by mělo stačit toto – https://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard … A semotamo ukonči browser a pročisti,,,
😉
Pokud chceš být zcela zabezpečena, vypni počítač…
😉
Problém je v tom, že některé údaje o tom, co stahuješ (prohlížíš) schraňuje (a poskytuje) i tvůj provider…

Další odpovědi
arygnoc

v nastaveniach [≡] (alebo vložte do prehliadača „about:preferen­ces“ – bez úvodzoviek) na karte obsah zaškrtnite „Blokovat vyskakovací okna“.

na karte súkromie zafajknite „Informovat servery, že nechci být sledován“

proti reklame použite doplnok adblock plus. (v správcovi doplnkov – [ctrl]+[shift]+[a] alebo [alt] / Nástroje / Správce doplnků)

keksy nedoporučujem zakazovať (ani tretích strán), lebo na väčšine stránok buď budete mať starý obsah alebo aj žiadny obsah.

;-Q

ivzez

Zzzlatokopko, jak moc potřebujete java script? Pokud jej zakážete na Odpovědích a v Googlu („umí“ vyhledávat i bez java scriptu) zakážete, budete mít po reklamách.

S Facebookem neporadím, ten bez java scriptu nefunguje …
Doplňuji:
———–
Cookies mám ve Firefoxu zakázána,
povoluji je jenom stránkám, na které se přihlašuji.

honza19hk

ADblock. Já nikdy s reklamama problém neměl, a to se o nějaký cookies soubory moc nestarám. A na fakebook nelezu!

nonnel

Nainstaluj si Adblock Plus. Ten ti automaticky bude blokovat veškeré reklamy.

anonym

Není na tom nic těžkého,
https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/vy­mazani-cookies

arygnoc

zzzlatokopka

potvrďte ma v kontaktoch, inak vám neviem odpovedať ;)

;-Q

zzzlatokopka

potvrzeno:-)