posic

Automatické mazání

Programátoři, programátorky, programorčátka. Jde nějak na seznamu nastavit automatický smazání odeslaného e-mailu? Popř. jak?

Nejlepší odpověď
www

Pokud ti maily zůstávají jen na tom Seznamu ve schránce, tak ne. Musíš se tam totiž řídit nastavením systému.
Pokud jsou ale maily ze Seznamu přeposílány do tvého PC (např. do outlook) , tak na to by se snad něco našlo.
Programátor rozhodně nejsem 😁.

Další odpovědi
mosoj

Používat emailového klienta Outlook expres, nebo novější Windows live mail ( nikdy jsem nic jiného nepoužíval).

Emaily se stahují do klienta v počítači a v něm lze navolit jestli chci aby ve schránce na Seznamu zůstávaly kopie nebo ne. Pokud navolím že nechci, email se stáhne do počítače a na Seznamu je prázdno. Pokud ano, na Seznamu zůstane kopie emailu.

Od doby co Seznam zavedl neomezenou emailovou schránku jsem nastavil, aby ve schránce zůstávaly kopie. Takže tam mám dnes tisíce emailů, ale v počítači je postupně promazávam. Na Seznam vůbec nechodím.
Kdykoliv spustím klienta Windows live mail, nové
emaily se mně stáhnou do počítače ( nebo lze nastavit že se stáhnou při každém spuštění).

Prace s emaily v poštovním klientu je daleko snazší a mnohem bohatší.
Mám program ve kterém na př. zpracovávám určitý dokument, který budu posílat. Program sám nabídne zda chci dokument odeslat nebo uložit. Pokud klepnu na odeslat dokument se pomocí klienta okamžitě odešle bez toho aniž bych ho musel kopírovat do emailu na Seznamu.Vytvořený email samozřejmě zůstane v počítači a lze ho v tom poštovním klientovi dohledat.

S ještě jednu velkou výhodu má emailový klient Windows live mail. Mohu si do něho nastavit stahování z více emailových účtů, takže nemusím žádné otevírat. Emaily jsou v klientovy tříděny podle nastavených účtů.