veronika36

Jak odebrat hypertextový odkaz v excelu?

Jak mám odebrat hypertextový odkaz u více buněk v excelu?Je jich okolo tisíce, tudíž chápete že nechci u každého zvlášť klikat „odebrat hypertextový odkaz“ tudíž by mě zajímalo, jak třeba u jednoho sloupce v tabulce A2-A82 odeberu hypertextový odkaz. Děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Celou oblast A2-A82 zkopíruj a pak dej „vložit jinak – hodnoty“.

Další odpovědi
Alesh

Způsobů je několik, viz odkaz.

Zdroj: http://www.ex­tendoffice.com/do­cuments/excel/416-remove-hyperlinks-excel.html