Avatar uživatele
Vrátný

Nefungují odkazy v dokumentu ve Wordu

Nějakým nedopatřením v nastavení PC nemohu používat odkazy zkopírované do dokumentu Word a i v Outlooku. Pokud použiji Ctrl+klepnutí jak se má a je i nápověda, odkaz se neprovede a je vypsána hláška: ,,Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému". Neví někdo kde toto omezení odstranit? Např. toto nefunguje: [color=#0000FF]­http://www.you­tube.com/watch?v=Pry­UImP6pkk[/color] .
Dělám to zatím tak, že odkaz zkopíruji a zadám přímo do IE prohlížeče do H. řádku. Nechci znova instalovat Micr.Office, stávající nastavení by se mohlo přenést možná i do původních zálohovaných dokumentů Word. Mám WIN 7, Office 2007. Děkuji za odpověď.

Doplňuji:
Ještě bych chtěl doplnit, že zde mnou uvedený odkaz videa zde a z této stránky poklepem funguje. Pokud ho dám ale do Wordu nějakého .docx tak již se neotevře a vypíše onu uvedenou hlášku--: Operace zrušena atd…Neotevírají se mi ani odkazy v Micr. Outlooku. Musím každý zkopírovat a zadat ručně do IE.

Zajímavá 0 před 3869 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
vitorek

Zkuste kopirovat text(tedy vas odkaz), oznacit text, CTRL+K a vlozit zkopirovany text do pole pro odkaz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Co takhle použít nápovědu F 1 !

Nepíšeš jakou verzi Wordu máš. Souvisí to s hypertextovým odkazem. Zřejmě máš vypnuté vytváření hypertextových odkazů. Vše se dá jednoduše dohledat v nápovědě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vrátný

Tak jsem to vyřešil a podávám to i pro ostatní, protože je to složitá věc. Použijte odkaz: http://suppor­t.microsoft.com/kb/3100­49/cs . Následně– automaticky opravit. Neuvěřitelné se stane skutkem. Po restartu fungují odkazy. Rudaa přijímá upřímné díky.

před 3867 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vrátný

Hypertextové odkazy jsem zapnul minule. Nezobrazovaly se mi modře a tak jsem je zapnul. Nyní se modře zobrazují ale jsou blokovány. Jinak v mé otázce je uveden systém a i verze Wordu. Neviděl jsi to?
Jinak by bylo vhodnější poradit konkrétněji. Porady typu Vygoogluj si to nebo najdi v Nápovědě je odbytá otázka. Nápověda některých témat je značně zbouchlá a mnohdy odkazuje na nesmysly. To pravé co se potřebuje se nenajde. PROTO SE PTÁME ZDE.

před 3868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vrátný

Proboha ! Vždyť to dělám a také jsem to napsal nahoře. Takto to není řešení. Normálně jsem to dělal dříve Ctrl+myš. Nyní je to blokované. Kopírovat a následně vložit to umí snad každý. Zde se jeví hláška o blokaci. Proč???

před 3870 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek