Vrátný

Nefungují odkazy v dokumentu ve Wordu

Nějakým nedopatřením v nastavení PC nemohu používat odkazy zkopírované do dokumentu Word a i v Outlooku. Pokud použiji Ctrl+klepnutí jak se má a je i nápověda, odkaz se neprovede a je vypsána hláška: ,,Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému". Neví někdo kde toto omezení odstranit? Např. toto nefunguje: [color=#0000FF]­http://www.you­tube.com/watch?v=Pry­UImP6pkk[/color] .
Dělám to zatím tak, že odkaz zkopíruji a zadám přímo do IE prohlížeče do H. řádku. Nechci znova instalovat Micr.Office, stávající nastavení by se mohlo přenést možná i do původních zálohovaných dokumentů Word. Mám WIN 7, Office 2007. Děkuji za odpověď.

Doplňuji:
Ještě bych chtěl doplnit, že zde mnou uvedený odkaz videa zde a z této stránky poklepem funguje. Pokud ho dám ale do Wordu nějakého .docx tak již se neotevře a vypíše onu uvedenou hlášku--: Operace zrušena atd…Neotevírají se mi ani odkazy v Micr. Outlooku. Musím každý zkopírovat a zadat ručně do IE.

Odpovědi
vitorek

Zkuste kopirovat text(tedy vas odkaz), oznacit text, CTRL+K a vlozit zkopirovany text do pole pro odkaz.

mosoj

Co takhle použít nápovědu F 1 !

Nepíšeš jakou verzi Wordu máš. Souvisí to s hypertextovým odkazem. Zřejmě máš vypnuté vytváření hypertextových odkazů. Vše se dá jednoduše dohledat v nápovědě.

Vrátný

Tak jsem to vyřešil a podávám to i pro ostatní, protože je to složitá věc. Použijte odkaz: http://suppor­t.microsoft.com/kb/3100­49/cs . Následně– automaticky opravit. Neuvěřitelné se stane skutkem. Po restartu fungují odkazy. Rudaa přijímá upřímné díky.

Vrátný

Hypertextové odkazy jsem zapnul minule. Nezobrazovaly se mi modře a tak jsem je zapnul. Nyní se modře zobrazují ale jsou blokovány. Jinak v mé otázce je uveden systém a i verze Wordu. Neviděl jsi to?
Jinak by bylo vhodnější poradit konkrétněji. Porady typu Vygoogluj si to nebo najdi v Nápovědě je odbytá otázka. Nápověda některých témat je značně zbouchlá a mnohdy odkazuje na nesmysly. To pravé co se potřebuje se nenajde. PROTO SE PTÁME ZDE.

Vrátný

Proboha ! Vždyť to dělám a také jsem to napsal nahoře. Takto to není řešení. Normálně jsem to dělal dříve Ctrl+myš. Nyní je to blokované. Kopírovat a následně vložit to umí snad každý. Zde se jeví hláška o blokaci. Proč???