Ctrl + klepnutí nejde

Zdravím. Při výběru("Ctrl+klepnutí") z obsahu v dokumentu , který jsem vytvořil podle návodu z nadpisů jednotlivých odstavců (20) a fungoval, mi nejde vybrat odstavec. Objeví se zpráva:"Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač. Obraťte se na správce systému". Nemám tušení, co jsem vyrušil. Mám PC doma, nainstalován je Office 2007 ve Vistě. Podle rady z nápovědy jsem:
-v F8 spustil "Poslední známá funkční konfigurace" - nic
-obnovil systém na dřívější bod obnovy-nic.
-obnovil systém z instalačního CD-nic.
-v registru hledal doporučený klíč HKEY_Local_Machine\Software\Cl asses\htmlfile\shell\open\comm and Našel, ale co s ním? Další rada bylo překopírovat ho z jiného PC - nemám jiný. Tento problém řeším už týdny. Jestli je to, co mám za problém, z toho co jsem napsal k pochopení, prosím poraďte nebo odkažte, kam se mám obrátit. Díky moc.

Doplňuji:
Problém je v tom, že nejde hypertextový odkaz. Při najetí kursoru na modré a podtržené slovo se změní na ručičku a při kliknutí na něj se zobrazí výše uvedená zpráva. Nefunguje jen ve Wordu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Možná jsem jen běžný uživatel,ale myslím že z toho co jsi napsal opravdu není poznat jaký máš problém..

Bronzový

Možná se jedná o bezpečnostní omezení, které Vám davá Váš antivirus, nebo obdobný bezpečnostní systém.

Pokud potřebujete znát adresu toho odkazu (třeba internetovou), tak na něj klikněte pravým a zvolte Upravit hypertextový odkaz. Pokud odkaz odkazuje na místo v dokumentu, holt jej budete muset najít sám. Pokud je to úkol třeba do školy, tak v jiných počítačích by to mělo fungovat, pokud tam také nemají toto omezení.

Jinak takovéto zásady zabezbečení se neupravují v registru, ale pomocí Editoru zásad zabezbečení, a je možné, že ve standardním systému ani nebude (pokud to není třeba Server).

To nevím, protože v přeházené Vistě a Vista Officu (Office 07) se vůbec nevyznám.

Jste doma, nejste třeba ve škole / kavárně atd?.

Diskuze k otázce

amonym

PC mám doma. Jsem jen uživatel, ne moc počítačově znalý, proto otázka: Kde najdu "Editor zásad zabezpečení" a jak nastavit?

amonym

PS. Koukám, že jsem se dostal někam jinam.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.