Jak vytvářet odkazy v pdf?

jak vytvořit obsah s odkazy ? Podobně jako ve wordu… obsah s odkazi…hlavně pro elektronické využití

Nejlepší odpověď
anonym

co píše mosoj tentokrát není pravda. Převodem do pdf samozřejmě nepřevádíte text na obrázek, pdf uchovává dál textovou informaci a je možné do textu vložit aktivní odkaz. Umí to konec konců drtivá většina pdf editorů.

Zde je ukázka v PDF:
http://www.uloz­to.cz/8213367/­pdf-s-hypertextovymi-odkazy-ukazka-pdf

Kterou jsem vytvořil v textovém editoru OpenOffice Writer pomocí funkce SOUBOR->EXPORTOVAT DO PDF kterou najdete v menu tohoto programu. Můžete exportovat libovolný dokument včetně funkčních hypertextových odkazů.

Další odpovědi
mosoj

Jakmile převedeš textový soubor na PDF provedl jsi transformaci textu na bitmapový obrázek. Žádný odkaz nebude fungovat.

Stáhl jsem a vyzkoušel. Odkazy jsou aktivní.
Takže odkaz vložit před převodem do PDF jestli jsem dobře pochopil.