Jak mám zhubnout ve 13 letech?

Potřebuju zhubnout, je mi 13 let, jsem kluk a vážím 52kilo. Líbí se mi jedna holka, ale bojím se že mě nebude chtít kvůli mé tloušce. Poraďte prosím...
P.S: Prosím hlavně nepište že se mám věnovat nějakému sportu. Já se začnu věnovat co nejdříve... např. basketbalu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sport,proč ne,ale hlavně přestaň blbnout,pořád rosteš.Na ničení zdraví dietama,máš fakt dost času,pokud to vůbec kdy,budeš potřebovat.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nejez tolik sladkostí a fastfoodu!
Co čekáš za radu, když nemáme psát, že se máš věnovat sportu? =)
Zkus chodit po schodem místo ježdění výtahem, vyběhni ven za kamarády místo sezení u počítače, neflákej tělocvik, jestli máte doma zahradu, nabídni se, že pomůžeš - nezdá se to, ale každý pohyb pomůže, i kdyby měl být s vysavačem po domě...

Ale tak je ti třináct, do čtrnácti - patnácti hodně vyrosteš a budeš jako tyčka =)

Zlatý

Není to jen o sportu, ale o příjmu správného jídla. A to ni sestaví odborník.
Ale než k němu dojdeš, zapomeň na bílé pečivo, colu a další slazené minerálky a nápoje, uzeniny, hamburgry a další rychlovky jako jsou hranolky apod. A Jídlo přesunout na pořádnou snídani, svačinu a oběd. Večeři především lehkou.
Ale nepřeháněj to, ve vývinu je potřeba hubnou s rozmyslem aby tělo mělo všechny minerální látky apod.
A hubni pro sebe, ne pro holku.

Pokročilý

Já vážila ve 13ti taky tolik!! A to jsem holka!! ;-) Začni dělat doma pěkně lehsedy, běhej po schodech třeba nahoru a dolů.. to jsem taky dělala.. a udělej si takovou jakože VÝZVU!! :-) ..třeba každý den, že uděláš 50 lehsedů.. nebo vyběhneš několikrát schody.. a piš si to třeba do kalendáře, kolik jsi čeho udělal!! Ať to pěkně vidíš, jak ti to jde. A mysli na to, jak si pěkně vypracuješ postavu tímto. Hlavně nědělej to, že přestaneš jíst!! To ti nepomůže, jen se budeš trápit a efekt zhubnutí bude jen dočasný a jakmile začneš jíst, přibereš ještě víc. prostě fakt nezbývá než sportovat, posilovat (s mírou!!) A snaž se tu slečnu zaujmout třeba i jinými kvalitami, které máš.. třeba úsměv :-)) ..to pomáhá :-) nebo povídáním.. PROSTĚ SÁM SEBOU, TAKOVÝ, JAKÝ JSI! Dej jí to nejlepší ze sebe, co máš :-)) ..ale chápu.. prostě PRAVIDELNĚ CVIČ A JEZ ZDRAVĚ! = NEJLEPŠÍ LÉK NA TLOUŠŤKU!! Přeji ti hodně úspěchu! Ať to výjde!! :-)

Bronzový

Já bych řekla sportuj,trénuj,vytvoříš si pěknou postavu,hubnout zdravou výživu,nevím kolik měříš ale váha odpovída tvímu věku.

Zdroj: žolík

Bronzový

Doporučuji domácí uzený bok, asi tak půl kila denně. Je to zdravá a vydatná strava, po které se netloustne.

Diskuze k otázce

Lilly

Začni cvičit , můžeš 2krát týdně chodit běhat hlavně nepřestávej jíst protože ještě rosteš tady máš stránku kde ti s tím problémem pomůžou http://sjidelnicek.cz/

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.