keroline732

Začínám cvičit, poraďte prosím

Dobrý den, začínám cvičit, chtěla bych totiž trochu zhubnout, cvičím doma a cvičím tohle: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1Pc-NizMgg8 myslíte, že to zabírá? Napište prosím i nějaké odkazy co zabírají:) Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Každý pohyb navíc zabírá. Pokud k tomu vhodně upravíš stravu, jako například změnit skladbu jídelníčku, jíst nejméně 5× za den, tak je úspěch zaručen.

Další odpovědi
Liliana Steh

Jo mohlo by to fungovat a hodně fungují kliky dřepy sedy-lehy…

Monicccca

Mně cvičení doma s youtube nebo DVD nikdy moc nevydrželo a rychle mě přestalo bavit. Co mně naprosto vyhovuje je Contours. Je to fitko jen pro ženy a po celý ČR mají spoustu poboček. Trenérky ti poradí jak cviky provádět, na co si dát pozor, jak a co jíst… A výsledky jsou vidět a navíc mě to cvičení dost baví ;) Koukni na www.contours.cz, je tam víc info :)

gagaga

cvicte tohle denne ..klidne i dvakrat po sobe ..plus co vam napsal drap a uspech je zarucen
vysledek muzete videt az za nekolik mesicu, neztracejte nadeji ..
drzim palce

  • iv-