Libuška123

Jak pořádně a rychle zhubnout?

Jsem štíhlá, ale chci ještě zhubnout… nevím jestli to není ovšem pozadím… Jak určit jetli ho mám velké a nebo aspoň normální?

Odpovědi
gecco

…"Jsem štíhlá, ale chci ještě zhubnout… "…
😁

Tak nevím – zeptej se rodičů.
Ale opartně, aby ti na pozadí nenaplácali…
😉

Pokud chceš vytvarovat a zeštíhlet zadek, je nejúčinnější cyklistika (koukni, jaký ´prdýlky´ mají závodní cyklistky 😉 ) a vytrvalostní běh.

anonym

Dej fotku,rád posoudím a radu dám.
Pokud se cítíš štíhlá,nic bych neřešil.

anonym

Jak jsi vysoká, kolik máš kolem boků? Všeho přiměřeně. Zhubnout se dá pořádně jen pohybem a stravou, necpi se hnusným tlustým, kalorickým, to všechno vyměň za ovoce a zeleninu a budeš fešanda

MichalMatouš

Jestli se cítíš hubená, není důvod si huntovat tělo. Aby si nakonec nebyla podvyživená. Jestli chceš zhubnout na zadečku, doporučím ti kondiční cvičení aspoň 3 hodiny týdně. Já svojí snahu doplnila ještě o mořskou řasu, která snižuje chuť k jídlu, což je významný plus při hubnutí problematických partií. Zkus tady – http://www.ar­kokapsle.cz/pro­dukt/morska-rasa-12