Plyšák

zhubnu běháním po schodech ?

Ahojky,mamka mě furt říká ať jí dojdu pro něco do sklepa dolů to je 32 schodů a vždy říká že se tak hubne… A tak se ptám,je to pravda ?

Nejlepší odpověď
anonym

Asi tu máme virovou nákazu. Dnes se řeší už podruhé během půlhodiny hubnutí.
Pravdou je, že jakýkoliv pohyb – fyzická aktivita – je zdraví prospěšná.
Samozřejmě že maminka raději prožene do sklepa tebe, než aby tam musela jít sama. Chůze do schodů posiluje nohy, plíce a srdce. Běh je ještě lepší.

Další odpovědi
Olmann

Ano, má pravdu.K ocko doplním ještě hýždě se super tvarují na schodech.

ponovotny

schody jsou super, když směrem nahoru budeš vyšlapávat hodidly tak jsou taky na lýtka

nonnel

Já potvrzuji a ještě bych dodal: pozor na schody, obzvlášť dřevěné!