Avatar uživatele
Spinelly

Jak zhubnout ve 13?

Ahoj, je mi 13 let, měřím 158 cm a vážím 60 kilo :/ nejvíce to mám ve stehnech, v zadku a v břichu (pas mám dobrý) musím ale dodat,že se léčím se štítnou žlázou… Jak mám co nejlépe zhubnout v tomto věku? Hlavně ty stehna a břicho? :) Díky moc ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Se štítnou žlázou měla problém má spolužačka. Na základce byla poměrně neohrabaná a oplácaná. Nebyla to žádná velká hrůza, protože anorektické postavy tehdy nebyly právě „in“. Tahle spolužačka se vdala, odstěhovala na Slovensko a já ji asi v 25 letech potkala znovu..... a nepoznala jsem ji. Byla doslova vyzáblá.
Na tvém místě bych se poradila s lékařem. Určitě ti řekne, abys trochu více sportovala, prostě se hýbala, ale nějaké šílenosti s hubnutím nezkoušej. Ve třinácti jsi navíc na začátku puberty a tvé tělo se bude ještě dost měnit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Warbandák

pRSTI SI :d

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Zkus se více hýbat. Plavání, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích. Stačí i více chodit, nejezdit výtahem apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

A proč? Chceš vypadat jako vychrtlá modelka? Věř mi,že to se většině chlapů nelíbí.A proč jsou modelky hubený? Protože většina stylistů,módních návrhářů,kadeřníků a krejčích jsou gayové.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dezol

Urcite se porad s lekarem, ale sport je zaklad. Mne treba bavi squash, aby si pri nem hubnula uz ale musis mit nejakou fyzicku

Zdroj: http://jakzhub­nout.blogspot­.cz/2011/11/hub­nete-pri-squashi.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek