Jak zhubnout ve 13?

Ahoj, je mi 13 let, měřím 158 cm a vážím 60 kilo :/ nejvíce to mám ve stehnech, v zadku a v břichu (pas mám dobrý) musím ale dodat,že se léčím se štítnou žlázou... Jak mám co nejlépe zhubnout v tomto věku? Hlavně ty stehna a břicho? :) Díky moc ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Se štítnou žlázou měla problém má spolužačka. Na základce byla poměrně neohrabaná a oplácaná. Nebyla to žádná velká hrůza, protože anorektické postavy tehdy nebyly právě "in". Tahle spolužačka se vdala, odstěhovala na Slovensko a já ji asi v 25 letech potkala znovu..... a nepoznala jsem ji. Byla doslova vyzáblá.
Na tvém místě bych se poradila s lékařem. Určitě ti řekne, abys trochu více sportovala, prostě se hýbala, ale nějaké šílenosti s hubnutím nezkoušej. Ve třinácti jsi navíc na začátku puberty a tvé tělo se bude ještě dost měnit.

Další odpovědi:

pRSTI SI :d

Zlatý

Zkus se více hýbat. Plavání, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích. Stačí i více chodit, nejezdit výtahem apod.

Pokročilý

A proč? Chceš vypadat jako vychrtlá modelka? Věř mi,že to se většině chlapů nelíbí.A proč jsou modelky hubený? Protože většina stylistů,módních návrhářů,kadeřníků a krejčích jsou gayové.....

Urcite se porad s lekarem, ale sport je zaklad. Mne treba bavi squash, aby si pri nem hubnula uz ale musis mit nejakou fyzicku

Zdroj: http://jakzhubnout.blogspot.cz /2011/11/hubnete-pri-squashi.h tml

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.