Jak mám zhubnout , když mám problém se štítnou žlázou ?

Už 4 roky (od 11let) do mě doktoři dopují hormony(problémy se štítnou žlázou) a já celou dobu pravidelně cvičím i jím. Cvičím každý den , tak 45minut+ posiluji a baví mě to! a pak mám dvakrtá týdně 2hodinový balet , chodím k výživové poradkyni , všechno co jím si píšu a vážím , jím hodně zeleniny a ovoce ( jím pravidelně 5x denně) , nesladím si ani čaj ani žádné omáčky (kečup atd. nejím) všechno si hlídám ale stejně nic neshodím , když mám štěstí tak jednou za čas nějaké to kilo... Mám 78kg a 165 cm , je to děsné , ale já opravdu tvrdě makám a hlídám si jídlo a stejně nic ... Celé čtyři roky , věci jako čokoláda atd. neznám , opravdu. Už nevím co s tím ( ale rozhodně se nevzdám ! ) , tak jsem si řekla , že se zeptám , jestli si tím třeba už někdo neprošel a neřekne mi svoje fígle které třeba fungovaly ... A nebo jestli to je přes tu pubertu nejhorší a pak se to zlepší... Díky předem za všechny rady a tipy!
Doplňuji:
Prášek jím vždy půl hodiny před jídlem celé ty čtyři roky,ale díky za ten jód , je fakt , že ryb nejím moc ... :)

Odpovědi:

Bronzový

Já bych zkusil hledat i alternativní metody a babské rady jak tu štítnou žlázu dát do pořádku.

Zlatý

Zkus jíst více ryb (jód) a hormony na štítnou žlázu užívej vždy zásadně nejméně 1/2 hodiny před jídlem, aby dobře účinkovaly. Ještě stále jsi ve věku, kdy hormony "trochu zlobí". Časem se to může zlepšit. Držím Ti palce ! :-)
Doplňuji:
Ryby spíše mořské ( losos, tuňák, řasy aj.). Alespoň 1-2 týdně v menším množství.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.