Avatar uživatele
sarinks258

Jak mám vypálit film avi v CDburner xp?

Ahojky.Chci se zeptat.Když spustím program na vypalování CDBurner xp,tak se mi objeví nabídka.V jedné nabídce je,že umožní vytvářet obrazy ISO,datové disky apod.V druhé nabídce je,že umožní vytvořit video s pomocí dvd přehrávačem.Já bych chtěla vypálit dva filmy ve formátu AVI tak,aby šel spustit na DVD přehrávači.Jakou nabídku mám zvolit?Tu první nebo tu druhou,když chci vypálit ty dva filmy tak,aby šlo spustit na DVD?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Zvolíš dvd a poté vše nastavíš, pozor na rychlost. Na starší dvd přehrávače bych nedával více, než 4.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

AVI se vypaluje jako datový disk. To však neznamená, že ho DVD přehrávač přehraje, záleží totiž, co je uvnitř toho AVI. AVI není žádná videonorma, je to takzvaný kontejner – může obsahovat video v desítkách různých formátů, např. DivX, xvid, MP4, H.264, indeo a další a záleží na tom přehrávači, jestli ty normy umí. Ale když to nepřehraje, tak jsi přinejhorším vyhodila pár korun za disk, můžeš ho někomu věnovat, nebo si ho nechat, v PC ho přehraješ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V jiném programu; v Windows DVD Maker

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

cochee-AVI může obsahovat i MP4? Není MP4 další kontejner srovnatelný s AVI? (toto není nějaké draždění či tak, jen mě to zajímá :))

před 4001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Ano, kaju se, zaměnil jsem MP4 za MPEG-4…

před 4000 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek