Avatar uživatele
Martas

Jak vypálit film na disk

Prosím o radu,nevím jak si vypálit na disk film který jsem si přehrála z kamery do PC ani nevím přes jaký program.Mám to uložený ve složce.Díky všem za dobrou radu vyzkouším a napíšu zda se to povedlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5107 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

Vynikající program pro vypalování, který je zcela zdarma naleznete zde:

http://www.slu­necnice.cz/sw/asham­poo-burning-studio-free/stahnout/

Jinak Nero, tak jak psala Martina1 je samozřejmě již klasika, ale na druhou stranu mě osobně se líbí s Ashampeem. Záleží samozřejmě na každém ;) Jinak samotná obsluha programu je velmi jednoduchá a přímo uživateli poradí co má dělat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

My máme Nero a ten program vám řekne co máte udělat.Nebo zkuste stáhnout nějakou volnou verzi programu na vypalování z internetu.Ve vyhledávači určitě nějaký odkaz najdete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NickD

Zkuste to od lesa.....
Vložte prázdné CD nebo DVD.Poté se vám zobraí nabídka vypálit pomocí – a programy,které máte nainstalované a můžou vám vypalovat.
Pak si jen zvolte program,který chcete použít pro vypalování.
Jednotlivé funkce se sice liší,ale podstata je stejá.Záleží na programu,kterým chcete vypalovat.
Pokud si nebudete vědět rady,napište programy,které se vám po vložení prázdného CD či DVD zobrazí v nabídce pro vypalování.
Rozhodně,pokud nemáte s vypalováním zkušenosti,do­poručuji použít -RW médium,které můžete kdykoli smazat a opět nahrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek