dgfdgf

Kterej program na vypalování si mam stáhnout?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ashampoo Burning Studio 15.0.4 je výborný
mám ho již dlouho a další, které jsou zdarma :
http://www.slu­necnice.cz/sw/asham­poo-burning-studio/

Další odpovědi
BANAN93

já měl Nero a alcohol130 – ale za současné úrovně USB flešek už nic nevypaluji

Poklička

Ja použival : ImgBurn a DeepBurner

ReHu

Používám nero. Za mně OK.

anonym

Možná ho máš i v pc a ani to nevíš.,zkus prohledat pc.

lexx

na příliš objemné DVD kde běžný vypalovák havaruje se hodí DVD Shrink nebo DVD FAB, dokáže prolomit lecjaké anti copy ochrany a kódy, nejde o piráctví, tak příkladem origoš nosič dovezený z USA nelze přehrát na evropském playeru, po zkopírování shrinkem již ano tak proto