Jak správně vypálím filmy avi na dvd-íčko?

Prosím někoho o radu, jak správně vypálím filmy avi na dvd, aby se to dalo přehrát v normálním dvd přehrávači, který přehrává Xvid? Zkoušela jsem to už s Nerem9, Alcohol 120, IMGburn a prostě mi vůbec nechtějí načíst soubory s příponou avi. Zkoušela jsem tedy vypálit datové dvd, ale bohužel mi to přehrávač nechtěl vůbec přehrát a napsal nějaký problém s codekem.
Nechci převádět na klasické dvd!!!
Děkuji moc za odpověď

Odpovědi
alexandra

Já vypaluji v Neru v programu NERO BURNING ROM.V levo nahoře zakliknu jestli mám CD nebo DVD.Pod tím zakliknu okýnko s názvem DVD-ROM/ISO/.Potom kliknu dole na okýnko NOVÉ.Najdu film a přetáhnu ho do prvního sloupce s názvem NOVÉ.Nebo kliknu na film pravým a dám kopírovat a vložit.Pak už jenom dole kliknu na vypálit a zadám rychlost.Mělo by to jít