joelis

Jak vypálit ISO soubor na DVD ??

Potřeboval bych vědět jak vypálím 7GB soubor ISO aspon na 2 dvd.? Jak je rozdělím ten soubor ? a vypálím pls?? A aby při spuštění DVD mi to nabídlo autorun diky moc

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Rozdělit ISO asi nepůjde, ale použijte dvouvrstvé DVD.

Vypálíte to následovně. Spustíte vypalovací program, najdete volbu vypálit image,vypálit ISO nebo nějak podobně, kliknete na ní, zadáte název souboru a pak kliknete na vypálit.