Bublinnka

Vypalování DVD ve Windows DVD Maker

Už to tady bylo mnohokrát, ale…
Stáhla jsem si film z ulož.to s příponou .avi (video kodek ffodivx a zvukový kodek a52)
Prvně jsem to zkoušela vypálit jako datový disk na CD, ale nepřehrávalo se to. Pak jsem zjistila že můj DVD přehrávač umí přehrát jen DVD a MPEG4 (ani mp3 nebere).
Tak jsem to vypálila v programu Windows DVD Maker na DVD má to čtyři kapitoly, ale…
Kvalita je teda naprosto příšerná a zvuk jde jen v první kapitole. Zkoušela jsem to přehrát na notebooku a je to stejné. Jak to mám udělat aby to hrálo?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ty kodeky jsou podle mě dost nestandardní tak jestli není problém v tom.

Windows DVD Maker vyzkoušet nemůžu – nemám DVD

Ale dekomprese a následná komprese může mít na kvalitu značný vliv

Zkuste jiný program, např. VideoDVDMaker (http://videod­vdmaker.com/), je česky a zdarma a zda si to s tím kodekem poradí to si netroufnu odhadnout.

Další odpovědi
DDarent

Podle mně by kvalitní DVD, nebo televize měla mít USB a podporovat AVI!!! Většina DVD je dělaná na originální filmy, takýe spíš investovat do DVD (nebo Blue-Ray) co má USB!!!