Jak mám chytit myš?

Ahoj potřebuju se zbavit myši a nevím jak to mám udělat prosím poradte mi....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

íš jak jsem chytala já myš dala jsem do čtyřlitrové sklenky burák a trochu apetita tu sklenku jsem naklonila dala k jednomu rohu a pak jsem jen čekala až se chytne a chytla se potvora jedna.pak jsem jí vyhodila

Další odpovědi:

Kupte drátěnou past a dejte do ní kousek čokolády to je droga a jak jí chytíte tak jí dejte svobodu I ona má právo dožít své dny v pokoji:budete se cítit líp zná to z rybolovu!!

Pokročilý

1.pasticky na mysi :)
2.kíbl s vodou a na to dát jako by schody ... ale misto schodu tam das kus drivka... sirku nejmin 5cm ... a na to pomatlat med a ona prijde sama a utopi se :)

Stříbrný

kousek chleba opálit nad plynem,voní to jako uzené(aspoň pro myši),dát do pastičky a uložit na místo,kde ji sami nezklapnete,úspěch je zaručen.

Pokročilý

Doporučuji past na myši, jedná se o humání a již léty vyzkoušený způsob lovu myší. Past na myši se dá koupit v každém dobrém obchodě pro zahrádkáře a kutily. Jedná se vlastně o pružinu upevněnou na základně. Na základnu umístíte návnadu - např špek, a natáhnete pružinu. Myš ucítí špek a bude ho chtít sežrat, zpustí pružinu, která provede mechanický pohyb o síle rovnající se síle pružiny a myš zabije.
Další možnost je koupit JED na myši, ale ten nedoporučuji. Jed je totiž velmi toxická látka a ohrožuje naše životní prostředí.

Kocour?

Diskuze k otázce

Pipka

Koupit past je i taková která myš nezabije ,ale odnést ji daleko jinak se vrátí a nebo kočku ,kocouři jsou líní

Pokročilý

Elekrikář

KLdyž mi myš rozkousala cíchu. Koupil jsem pro ní růžové granule v drogerii. Není jim po nich dobře a už na návštěvu nechodí. Zatím jsem tu myši nenašel, a zavírám dveře od chalupy.Umnějí chodit v rohu žulových schodů až jsem se divil.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.