lucik-pucik

Jak mam chytit mys?

Dobry den!
Utekla mi mys a schovala se mi za skrin,:-D nevim,jak ji mam dostat ven odtama.:-D pres den vubec nevyleze,ale v noci beha po pokoji jak zblaznena…

Nejlepší odpověď
panenka

víš jak já jsem chytala mýš?dala jsem do zavařeninové sklenky trochu syra+ořech sedla jsem si ke dveřím všechny díry jsem zakrila jakkoliv a vyčkávala jsem po 1 hodině se mi dostala do sklenky já jí přikryla víkem a pak vyhodila

Další odpovědi
Michal

Pokuste se ji vylákat na nějakou dobrotu do pastičky a dělelejte hlavně jako by jste doma nebyla.Je to velmi plaché zvíře a dobře slyší.Pokud by se vám to nepovedlo ,existuje deratizační služba.

Sahyb

Pořiď si kočku