Dodopolasek

Chytá kocour myši?

Slyšel jsem, že prý myši chytá jen kočka a že kocour ne. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
beer

Samozřejmě chytá. Teda pokud není jako ten můj, panelákovej, a v životě myš neviděl – to by musela být v konzervě ))

Další odpovědi
dědapetr

Chytá,bratr má na baráku kocoura a ten chytá myši a nosí je do síně,ale nežere je a jen je donese brácha říká že se chlubí svými úlovky.

Drap

Chytá jak kocour tak kočka. Domácí kocouři však po dovršení určitého věku a při dostatku potravy , jksou natolik líní, že myši chytají jen zcela vyjímečně.

zdroj : zkušenosti

Reuef

tak jsou dve teorie..jedna vychazi z chovani lvu – tam lovi prevazne samice a lev jen obcas…a druha vychazi z kocoura Garfielda ktery mysi nema rad a radeji si da lassagne…tak si vyber 😁

anonym

Bydlím na vesnici a měl jsem hodně zvířat, takže mohu zodpovědně prohlásit, že kocour myši chytá.Akorát s tím rozdílem, když má kočka koťata, tak chytá více, protože živou myš přinese koťatům a nechá je s ní hrát a pak ji sní.Kocour ji sní hned.Ale několikrát se stalo, že ji kocour přinesl jakoby ukázat (pochlubit se), dostal pohlazení a pak ji teprve snědl.

venkovan

Minulý týden sousedka řvala na celou ulici, že ten její kocour zas vyžral celou lednici, potom se ozvaly rány jako když něco mlátí a z baráku prakticky v podlíkačkách vyletěl soused. A táhl do hospody. Možná,že tam mají myši, ale vsadím že víc šel „nachytat“ ty bílé.
Tak asi jak který kocour.