Avatar uživatele
Dodopolasek

Chytá kocour myši?

Slyšel jsem, že prý myši chytá jen kočka a že kocour ne. Je to pravda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Samozřejmě chytá. Teda pokud není jako ten můj, panelákovej, a v životě myš neviděl – to by musela být v konzervě ))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Chytá,bratr má na baráku kocoura a ten chytá myši a nosí je do síně,ale nežere je a jen je donese brácha říká že se chlubí svými úlovky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Chytá jak kocour tak kočka. Domácí kocouři však po dovršení určitého věku a při dostatku potravy , jksou natolik líní, že myši chytají jen zcela vyjímečně.

zdroj : zkušenosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

tak jsou dve teorie..jedna vychazi z chovani lvu – tam lovi prevazne samice a lev jen obcas…a druha vychazi z kocoura Garfielda ktery mysi nema rad a radeji si da lassagne…tak si vyber 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bydlím na vesnici a měl jsem hodně zvířat, takže mohu zodpovědně prohlásit, že kocour myši chytá.Akorát s tím rozdílem, když má kočka koťata, tak chytá více, protože živou myš přinese koťatům a nechá je s ní hrát a pak ji sní.Kocour ji sní hned.Ale několikrát se stalo, že ji kocour přinesl jakoby ukázat (pochlubit se), dostal pohlazení a pak ji teprve snědl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Minulý týden sousedka řvala na celou ulici, že ten její kocour zas vyžral celou lednici, potom se ozvaly rány jako když něco mlátí a z baráku prakticky v podlíkačkách vyletěl soused. A táhl do hospody. Možná,že tam mají myši, ale vsadím že víc šel „nachytat“ ty bílé.
Tak asi jak který kocour.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek