Pokročilý

Chytá kocour myši?

Slyšel jsem, že prý myši chytá jen kočka a že kocour ne. Je to pravda?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Samozřejmě chytá. Teda pokud není jako ten můj, panelákovej, a v životě myš neviděl - to by musela být v konzervě ))

Další odpovědi:

Zlatý

Chytá,bratr má na baráku kocoura a ten chytá myši a nosí je do síně,ale nežere je a jen je donese brácha říká že se chlubí svými úlovky.

Zlatý

Chytá jak kocour tak kočka. Domácí kocouři však po dovršení určitého věku a při dostatku potravy , jksou natolik líní, že myši chytají jen zcela vyjímečně.

zdroj : zkušenosti

Bronzový

tak jsou dve teorie..jedna vychazi z chovani lvu - tam lovi prevazne samice a lev jen obcas...a druha vychazi z kocoura Garfielda ktery mysi nema rad a radeji si da lassagne...tak si vyber :-D

Stříbrný

Bydlím na vesnici a měl jsem hodně zvířat, takže mohu zodpovědně prohlásit, že kocour myši chytá.Akorát s tím rozdílem, když má kočka koťata, tak chytá více, protože živou myš přinese koťatům a nechá je s ní hrát a pak ji sní.Kocour ji sní hned.Ale několikrát se stalo, že ji kocour přinesl jakoby ukázat (pochlubit se), dostal pohlazení a pak ji teprve snědl.

Zlatý

Minulý týden sousedka řvala na celou ulici, že ten její kocour zas vyžral celou lednici, potom se ozvaly rány jako když něco mlátí a z baráku prakticky v podlíkačkách vyletěl soused. A táhl do hospody. Možná,že tam mají myši, ale vsadím že víc šel "nachytat" ty bílé.
Tak asi jak který kocour.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.