Pokročilý

Jak lze změnit úložiště aplikací, sms, a ostatních "věcí" v androidu?

Jedná se o samsung galaxy y..
Nikde jsem nenašla, jak lze přesunout z paměti telefonu na SD kartu?
Doplňuji:
...právě tu paměť v telefonu mám plnou a na SD kartě mám asi 14.5GB volného místa..

Odpovědi:

Bronzový

sms a ostatni veci nevim ale resil jsem problem s malym mistem v interni pameti a pomohl mi program Link2SD - jenze to je krapet slozitejsi pac si musis v PC na pametovce vytvorit druhej oddil tusim ze ve formatu ext3 a v tom programu Link2SD si pak nastavis ze vsechny instalovany aplikace budou automaticky odklaneny prave do toho vytvorenyho oddilu...

Zlatý

No to je těžké, je na to potřeba speciálních programů, myslím si, že zde je to hezky napsané: http://www.svetandroida.cz/…
Doplňuji:
No jo Ťamťung Galaxy Y... to je mobil k ničemu, nula nula prd paměti...
Navrhuju odinstalovta nějkaý ty aplikace a nebo použijte ten Link2SD či podobný program (vizte odkaz níže).

Případně můžete udělat hard reset, který celý mobil vymaže a všechna nastavení se vrátí do továrního nastavení - vypněte ten telefon, zmáčkněte a furt držte středové tlačítko + tlačítko pro zvýšení hlasitosti (volume +) a + tlačítko pro zapnutí telefonu. Počkejte nějakých 5-10 vteřin než se objeví dotaz zda-li chcete obnovit systém a tam vyberte Wipe data, Factory reset. No a teď chvilinku počkejte a po dokončení se myslím telefon vypne. Pak ho zapněte a máte mobil jako nový.

No a nebo teď jsou povánoční slevy, tak si kupte něco solidnějšího (klidně mi napište do vnitřní pošty, mohu pomoci s výběrem) a tohle prodejte. Navíc to bude vyresetované ;-)

Zdroj: http://www.svetandroida.cz/app -2-sd-a-move2sd-enabler-presun -aplikaci-na-pametovou-kartu-2 01105

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.