Kaci41

Jak přesunout aplikace z paměti telefonu na SD kartu?

Ahoj,mám plnou pamět telefonu a data mi nejdou přesunout na paměťovou kartu.Mám Samsung Galaxy Ace, verze androidu 2.3.6 (Gingerbread)­.Nevěděl by někdo co s tim? A jestli by šlo nějak nastavit, aby se mi stažené aplikace z Obchod Play instalovali automaticky na SD kartu ? Popř. jestli by mi pomohl nějaký root a pokud ano, mohl by mi někdo napsat správný postup, jak ho nainstalovat? Vím, je toho hodně :D Děkuju.

Odpovědi
badisko

Nektere jdou presunout jine ne s tim se musis holt smirit …

Nechápavé

V nastavení-aplikace-klikneš na aplikaci kterou chceš přesunout a přesune se to…
Ale na některých phonech to nejde :)) Já mám Zopo Zp700 na něm mi to funguje :) [android 4.2.2 Jelly bean] – myslím že od této verze androidu to jde přesouvat jinak ne :)