M7ke06

Jak na mobilu s androidem přesunout úložiště aplikací na sd kartu?

Nejlepší odpověď
anonym

Mohlo by to být v některých případech stejné, v nastavení – aplikace kliknout na prográmek a tam si vybrat externí úložiště.

Další odpovědi
anonym

Zkuste si nainstalovat aplikaci APP2SD kterou najdete v katalogu Google Play zde: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.a0soft.gphone­.app2sd&hl=cs, tato aplikace vám umožní pohodlné přesouvání na kartu, sice to můžete provést i přímo v nastavení telefonu → ve správci aplikací, ale APP2SD bude schopna to dělat automaticky i hromadně.

Jen pár reakcí:

@postcd – K přesouvání na kartu nepotřebujete mít rootnutý telefon ! Stačí mít operační systém Android 4.0 nebo vyšší kde je tato funkce přímo v nastavení – správce aplikací. Pouze pokud máte starší verzi operačního systému než 4.0 je vhodné spíš hledat způsoby upgradu na novější verzi než si zahrávat zbytečně s rootováním.

@zzzzz – ano máte pravdu ve všech mobilech to nejde, je to závislé na verzi operačního systému android, starší verze to ještě neuměly ale dnešní 4.0 a vyšší to zvládají bez problémů přímo ve správci aplikací

zzzzz

Ve všech mobilech to nejde, Já mám sony a jde to, najedu si na aplikaci a samo se mi to nabídne. Měla jsem LG a tam se to na SD kartu nedalo přesunout.

postcd

pomocí android programu k tomu určeném viz google play. potřebuješ mít ale tzv. „rootnutý“ telefon. (root telefonu)