Avatar uživatele
M7ke06

Jak na mobilu s androidem přesunout úložiště aplikací na sd kartu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mohlo by to být v některých případech stejné, v nastavení – aplikace kliknout na prográmek a tam si vybrat externí úložiště.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkuste si nainstalovat aplikaci APP2SD kterou najdete v katalogu Google Play zde: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.a0soft.gphone­.app2sd&hl=cs, tato aplikace vám umožní pohodlné přesouvání na kartu, sice to můžete provést i přímo v nastavení telefonu → ve správci aplikací, ale APP2SD bude schopna to dělat automaticky i hromadně.

Jen pár reakcí:

@postcd – K přesouvání na kartu nepotřebujete mít rootnutý telefon ! Stačí mít operační systém Android 4.0 nebo vyšší kde je tato funkce přímo v nastavení – správce aplikací. Pouze pokud máte starší verzi operačního systému než 4.0 je vhodné spíš hledat způsoby upgradu na novější verzi než si zahrávat zbytečně s rootováním.

@zzzzz – ano máte pravdu ve všech mobilech to nejde, je to závislé na verzi operačního systému android, starší verze to ještě neuměly ale dnešní 4.0 a vyšší to zvládají bez problémů přímo ve správci aplikací

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Ve všech mobilech to nejde, Já mám sony a jde to, najedu si na aplikaci a samo se mi to nabídne. Měla jsem LG a tam se to na SD kartu nedalo přesunout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

pomocí android programu k tomu určeném viz google play. potřebuješ mít ale tzv. „rootnutý“ telefon. (root telefonu)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika