Vero

Jak jen se odvděčit Chucky?

Trochu to tady musím obelstít… přiznávám, není to ani tak otázka… Ale… jak jen se jí odvděčit, když si nepřeje být kontaktována a mně tak pomohla, hodila moji otázku i na jiný web, poslala mi na něj odkaz atd. Prostě udělala takovou tu milou a nezištnou věc, se kterou se jen tak moc nepotkáte… :) Tak snad takto vyjádřím svůj dík… ;)

Nejlepší odpověď
kropitko

Já zase strašně moc,moc děkuji Badovi,udělal mi takovou radost,že se to ani nedá popsat,díky Bade.....

Další odpovědi
infant

Třikrát sláva pro Chucky!!!
Sláva!!!

Vero

CCCC!!!! Byrokracie!! Tady!! : ))) Mi to stejně uzamkli! :)