Kepler

Jak je možné, že žádná free verze antivirů nefunguje?

Ještě tak před 10 lety mi všechny občas něco zachytily, hodil jsem to do truhly a bylo vymalováno. Za posledních 5 let mi nic a žádný antivirus nic nezachytil, nadělalo mi to to škody, vč. ztráty dat. A že jsem jich pár vystřídal.

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/virus-po%C4%8D%C3%AD­ta%C4%8D-%C5%A1ifrov%C3%A1n%­C3%AD-trojsk%C3%BD-k%C5%AF%C5%88-1889413/

Nejlepší odpověď
anonym

Tak hlavní rozdíl je v tom že dnešní Windows antiviry se neptají jak s hrozbou naložit (zda jej mají uskladnit v komoře, zkumavce, trezoru či truhle) a rovnou ji blokují. Tak jako tak pracují pro jistotu na jiné platformě, která je bezpečná i bez jakéhokoliv antiviru – proč zbytečně zvyšovat ryzika, protože žádné antivirové řešení nemůže být stoprocentní a jakákoliv zranitelnost Windows je okamžitým terčem útoku a útočníci zasahující plošně se soustředí téměř výhradně jen na tuto platformu.

Další odpovědi
mosoj

W 10 žádný externí antivir nepotřebuje. Nikdy jsem žádný externí antivir neměl a chytil jsem akorát policejního vira, který chytili i ti, co antivir měli.
Jo a na porno se také občas juknu.

Majklll

Takže ono free antiviry nikdy nic moc nebyli.Jako např AVG to byl vždy otřesný odpad který odpadem pořád zůstal.V dnešní době antiviry zdarma nefungují protože je jiná doba každý chce peníze.Ale zase jsou stránky na kterých jde velice jednoduše najít CODE který vám tento antivir je schopný zařídit v placené verzi

elkon

Já žádný problém nemám a to vlezu SKORO všude. Musíš mít ty správné programy a umět s nimi zacházet.

Kepler

No, je to blbost. Windows, vč. verze10 jsou první na ráně. Proto asi odejdu na Ubuntu.

jáára

Mě umřela deska na mojim PC, Mám pracovní WS s upgradem na Win 10 Home? Nemůžu tam rozchodit defender. (zabezpečení spravuje vaše organizace). to jsem já. Njde to

Mc Merkurion

… tak nevim, na který stránky lezeš, ale mám free AVG a s virama problém nemám, a to šmejdim všude možně …