panenka

Antivirus AVG

Dobrý den ted jsem si zapla počítač a všimla jsem si že u Avg na liště se mi zobrazil žlutý trojúhelník.Po­dívala jsem se zda mám vše zapnuto a v pořádku zjistila že ano ale nechápu proč to tam tedy mám můžete mi prosím poradit ?děkuji
Doplňuji:
Já jsem si ten Antivirus do PC dala 26.8.2010 a platný ho mám až do roku 2011 ale zkusila jsem počítač restartovat a už mi ten trojúhelník zmizl i tak ti Mosoji děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nebude končit platnost licence ? Bude třeba prodloužit.
Oni se hlásí o penízky sami. Také používám AVG.

Další odpovědi
Gollumek.88

avg vychází v testech free antivirů jako jeden z nejhorších. Odinstalujte ho,restartujte pc, nainstalujte buď antivir Avira nebo microsoft security essentials.