dasman

Jak dopadl Hitler? Zabil se při konci druhé světové války, nebo odletěl někam do Jižní Ameriky a žil si tam nový život?

Jak dopadl Hitler? Zabil se při konci druhé světové války, nebo odletěl někam do Jižní Ameriky a žil si tam nový život? Jaký na to máte názor?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Jak dopadl Hitler?

Nejlepší odpověď
quentos

Drap: nejenže se zastřelil, předtím ještě pro jistotu snědl kapsli s jedem.
Ta druhá, spekulativní verze, kterou uvádí tazatel, byla naštěstí vyvrácena – podle rozboru Hitlerových zubů došlo k jeho smrti určitě v r. 1945 (viz zdroj).

Zdroj: https://www.te­legraph.co.uk/new­s/2018/05/19/hi­tler-definitely-died-1945-according-new-study-teeth/

Další odpovědi
Rokio

Spáchal dvojitou sebevraždu.

Drap

Zastřelil se

zjentek

Bojoval, vedl si v tom celkem obstojně a nakonec vše projel na plné čáře. Klasická ukázka života se všemi jeho důsledky.

Ametyst

Nevím, dějiny neznám. Ale musel to být génius, když ho naše televize uvádí nejméně jednou týdně na obrazovce. ??