Daniel16

Jak dlouho vydrží otevřený džus v lednici?

Nejlepší odpověď
gecco

Dlouho – nemá nožičky, takže neodejde…
:-OO
___
Na každém obalu máš trvanlivost po otevření uvedenu – těžko totiž zjistím, co myslíš slovem „džus“…!!
___
Pokud si dělám fresh, vypiju jej tak do 12 hodin, ale myslím, že 24–48 by bez problému vydržel.

Další odpovědi
ReHu

Myslíš kupovaný s konzervanty?
Pokud ano, pak pár dní .
Na některých výrobcích je uvedena doba použitelnosti po otevření.
Pokud konzervanty neobsahuje, doba se zkracuje.
Ne mnoho, ale trochu ano, ovlivní dobu to, jestli je nádoba láhev, krabice) otevřená stále nebo je uzavřená. A možná také jestli je skoro prázdná nebo je odebráno jen málo.