Avatar uživatele
quentos

Měsíc prošlé pivo – bude ještě dobré?

Jde o čtrnáctistupňový ležák. Tak dlouho jsem ho šetřil, až jsem ho ušetřil :{/>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, anonym, repetelka, marci1, anonym před 3912 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Neznám tvoje chuťové buňky a tím pádem nevím ‚dobré‘.
Podle mých měřítek je lahvové pivo naprosto nesrovnatelné s čepovaným, chybí k chuti i ta atmosféra výčepu 😁
Ptáš-li se na požívatelnost, poživatelné bude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jikra

Já osobně bych do to klidně šel. Ve 14° je fůra alkoholu, tak že tomu nic nebude. Nakonec, co tě nezabije, to tě posílí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Jestli byl skladován v rozumných podmínkách, tak bude určitě dobrý. Ale to se uvidí ihned po jeho otevření 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

no, v najhoršom si vymeníte črevnú flóru, nič horšie sa nemôže stať.
Pokiaľ má v poriadku farbu, pomaly ho ochutnajte, pokiaľ bude chuť bez závady – na zdravie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Ze zkušeností vím, že měsíc prošlá dvanáctka se nedá pít, nevím, jak u čtrnáctky. Pokud to pivo je dost zakalené a má takovou divnou chuť, tak nepít. Též pokud hodně pěkní po otevření, že máte ublitou lahev od toho, tak to asi pitelné nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

záleží kde byl skladován.Jestli v teple nebo v chladu.V chladu vydrží pívo dost dlouho,takže pokud jsi ho skladoval za dobrých podmíne a ne někde na slunci nebo v teple neměl by být problém ho pít. Maximálně se pos…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek