quentos

Měsíc prošlé pivo – bude ještě dobré?

Jde o čtrnáctistupňový ležák. Tak dlouho jsem ho šetřil, až jsem ho ušetřil :{/>

Nejlepší odpověď
www

Neznám tvoje chuťové buňky a tím pádem nevím ‚dobré‘.
Podle mých měřítek je lahvové pivo naprosto nesrovnatelné s čepovaným, chybí k chuti i ta atmosféra výčepu 😁
Ptáš-li se na požívatelnost, poživatelné bude.

Další odpovědi
Jikra

Já osobně bych do to klidně šel. Ve 14° je fůra alkoholu, tak že tomu nic nebude. Nakonec, co tě nezabije, to tě posílí.

cochee

Jestli byl skladován v rozumných podmínkách, tak bude určitě dobrý. Ale to se uvidí ihned po jeho otevření 🙂

arygnoc

no, v najhoršom si vymeníte črevnú flóru, nič horšie sa nemôže stať.
Pokiaľ má v poriadku farbu, pomaly ho ochutnajte, pokiaľ bude chuť bez závady – na zdravie.

Bedy

Ze zkušeností vím, že měsíc prošlá dvanáctka se nedá pít, nevím, jak u čtrnáctky. Pokud to pivo je dost zakalené a má takovou divnou chuť, tak nepít. Též pokud hodně pěkní po otevření, že máte ublitou lahev od toho, tak to asi pitelné nebude.

honza19hk

záleží kde byl skladován.Jestli v teple nebo v chladu.V chladu vydrží pívo dost dlouho,takže pokud jsi ho skladoval za dobrých podmíne a ne někde na slunci nebo v teple neměl by být problém ho pít. Maximálně se pos…