Avatar uživatele
LucieZas

Jak dlouho Vám vydrží barva od kadeřnice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mám od kadeřnice zelenou barvu, která ji zbyla když natírala okapy. Mám ji asi dva roky a pořád je dobrá.
Doplňuji:
Určiě zelenou vyzkoušej. Je to můh sen od školky. Jeden spolužák tam měl lupenku a mazali ho zelenou, ale i červenou mastí ve vlasech. Nosil to pod šátkem, ale i tak jsem mu záviděl. Řákal jsem si, že až vyrostu, nechám si udělat zelené vlasy / ta červená dost smrděla / Bohuřel, než jsem to realizoval, tak mi vypadaly vlasy.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ani mi nemluv – přesně měsíc a ten právě uplynul. Zas abych zjišťovala, kdy bude mít kadeřnice volno.
Doplňuji:
Drape, na kávičku ručně pomletou bych se dala zlákat okamžitě, ale s tou zelenou jsi přišel pozdě. Tím jsem dorazila svoji kadeřnici už před 5 lety, když jsem v rámci účesu „podzimní listí“ chtěla dát do vlasů i zelený melír. Chudák, byla z toho celá paf.
Celou hlavu zelenou? To si ještě potřebuju rozmyslet… Všímáš ale, že neříkám dopředu ne,viď? ☺

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Záleží na počasí. Když svítí sluníčko, barva se dříve vyšisuje. A také jde o to, jakou barvu kadeřnice používá. V kvalitě jsou značné rozdíly.
Ale jinak na vlasech vydrží, dobarvují se spíše odrosty u hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

To záleží na tom, jak rychle tělo zpracuje podlitiny. Ale protože chodím k holiči, tak fakt nevím, jakou má sílu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
LucieZas

Já se ptám z toho důvodu, že já tam musím chodit každý 4-tý týden a přijde mi to brzy, ale ty vlasy už vypadají divně.

před 4365 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lucie, to záleží podle toho, jak rychle Ti vlasy rostou. Ty moje jsou tím horší, že mám už hodně šedin a s tím prostě nic neudělám. Za 4 týdny mám odrosty skoro 2 cm.
Kdysi jsem si říkala, že s barvením skončím v šedesáti, ale trochu se toho s blížícími se narozeninami bojím. Na druhou stranu mne to barvení ale dost hodně obtěžuje. Skoro závidím šedivým důchodkyním a přemýšlím, jestli na to mám dost odvahy.
Pokud jsi mladá, buď hlavně hodně opatrná na kvalitu barvy. Na mně kdysi kamarádka „šetřila“ a já potom měla strach, že nakonec skončím s parukou, hodně mi tehdy vlasy padaly.

před 4365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek