SirFisher97

Barvení vlasů (černá → fialová/červená)

DD, chci se vás zeptat. Chci si nabarvit patku na jinou barvu. Mám již vlasy nabarvené na černo a chtěl bych si dát na patku buďto fialovou nebo červenou nebo modrou. Takže, co myslíte, co se nejvíc uchytí na té černé? Nebo jak mám zvýšit světlost té nanášené barvy? Chci použít tónovací barvu (4 umytí). Děkuji za případné odpovědi.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Illines

Fialová

bubukaa

Fialová

upííír

Modrá

Doplňuji:
Hlasuju pro modrou, fialovou mají dneska všichni, mě se líbí nejvíc modrá, ale nejdřív si to odbarvi na blond, nebo aspoň něco světlého, barva ti jinak nechytne