Avatar uživatele
anonym

Prosím, kde seženu paruku?

po tom co jsem ted provedla ji potřebuji nevíte o nějakém obchodě v Ostravě nebo Olomouci?
Doplňuji:
měla jsem dlouhé,vlnité tmavé vlasy,a ctěla změnu,mám je kratší ale ta barva nedopadla dobře, je to hrůza,to mám za to,že dělám experimenty

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, aramah před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nevím, kde seženeš paruku, ale fotku bys mohla poslat. Prosíííím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

http://www.fir­my.cz/Obchody-a-obchudky/Prodejci-textilu-odevu-a-obuvi/Prodejci-obleceni/Prodejci-odevnich-doplnku/Paruky-a-pricesky/reg/kraj-olomoucky

Co jsi provedla :D?

Doplňuji:
Neříkej, že to tak moc strašný, že to musí skrýt paruka…
Nejde to chvíli vydržet a pak nějak šetrně obarvit?
Já měla jednou hlavu měsíc jak plamínek. Prý mi to slušelo, ale já se každé ráno ptala zrcadla, co to tam je za ženskou. Vůbec jsem si na to nemohla zvyknout, tak se to pak zesvětlilo 🙂.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Jestli chcete paruku na maškarní, koukněte se v hračkářství. Pokud chcete tu „lidskou“ (nevím, jak jinak to napsat), zadejte si do vyhledávače „paruky Ostrava“, „paruky Olomouc“ atd. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Zde v odkaze jsem ti našla obchody kde se paruky v OSTRAVĚ prodávají.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/phr/pro­dej%20paruk%20os­trava

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

No tak si dáš jinou barvu,přece nebudeš nosit v tom vedru paruku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Pani Burak není dlouho co jsem mněla podobný problém,teda ne s barvou ale byla jsem oškubaná úplně na krátko,taky jste mně podpořili,tak klid, bude to OK.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Dají se také koupit v divadelních rekvizitách,a ve velkých kadeřnických salonech.Nebo tam s vámi něco provedou aby jste byla hezčí, vždyť jsou na krásu študovaní odborníci vyzážisté.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ráno zkusím zajít ke kadeřnici,mám jednu známou snad něco svede,fotku Miroslavste nemám já se nerada fotím a dnes by praskl objektiv

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no když mně viděla kamarádka dostala záchvat smíchu jsem jak ostříhaný zrzavý pudl,nemám odvahu to přebarvovat at si vlasy nespálím

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Tak to chvíli vydrž, kousek schovej pod látkovou čelenku…
Ona totiž ani paruka není ideální, bude se ti potit hlava a to moc dobré pro vlasy ani pokožku na hlavě.
Poraď se s kadeřnicí, třeba jen nějakou lehkou šamponovou barvu nebo přeliv.
Ale jak píšeš, opatrně, aby se vlasy nespálily.
Hlavu vzhůtu:-).

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Oprava – hlavu vzhůru 🙂.

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek