Prosím, kde seženu paruku?

po tom co jsem ted provedla ji potřebuji nevíte o nějakém obchodě v Ostravě nebo Olomouci?
Doplňuji:
měla jsem dlouhé,vlnité tmavé vlasy,a ctěla změnu,mám je kratší ale ta barva nedopadla dobře, je to hrůza,to mám za to,že dělám experimenty

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím, kde seženeš paruku, ale fotku bys mohla poslat. Prosíííím.

Další odpovědi
ReHu

http://www.fir­my.cz/Obchody-a-obchudky/Prodejci-textilu-odevu-a-obuvi/Prodejci-obleceni/Prodejci-odevnich-doplnku/Paruky-a-pricesky/reg/kraj-olomoucky

Co jsi provedla :D?

Doplňuji:
Neříkej, že to tak moc strašný, že to musí skrýt paruka…
Nejde to chvíli vydržet a pak nějak šetrně obarvit?
Já měla jednou hlavu měsíc jak plamínek. Prý mi to slušelo, ale já se každé ráno ptala zrcadla, co to tam je za ženskou. Vůbec jsem si na to nemohla zvyknout, tak se to pak zesvětlilo 🙂.

Jahoda

Jestli chcete paruku na maškarní, koukněte se v hračkářství. Pokud chcete tu „lidskou“ (nevím, jak jinak to napsat), zadejte si do vyhledávače „paruky Ostrava“, „paruky Olomouc“ atd. 🙂

panenka

Zde v odkaze jsem ti našla obchody kde se paruky v OSTRAVĚ prodávají.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/phr/pro­dej%20paruk%20os­trava

alexandra

No tak si dáš jinou barvu,přece nebudeš nosit v tom vedru paruku.

aramah

Pani Burak není dlouho co jsem mněla podobný problém,teda ne s barvou ale byla jsem oškubaná úplně na krátko,taky jste mně podpořili,tak klid, bude to OK.

elektrikář

Dají se také koupit v divadelních rekvizitách,a ve velkých kadeřnických salonech.Nebo tam s vámi něco provedou aby jste byla hezčí, vždyť jsou na krásu študovaní odborníci vyzážisté.

anonym

ráno zkusím zajít ke kadeřnici,mám jednu známou snad něco svede,fotku Miroslavste nemám já se nerada fotím a dnes by praskl objektiv

anonym

no když mně viděla kamarádka dostala záchvat smíchu jsem jak ostříhaný zrzavý pudl,nemám odvahu to přebarvovat at si vlasy nespálím

ReHu

Tak to chvíli vydrž, kousek schovej pod látkovou čelenku…
Ona totiž ani paruka není ideální, bude se ti potit hlava a to moc dobré pro vlasy ani pokožku na hlavě.
Poraď se s kadeřnicí, třeba jen nějakou lehkou šamponovou barvu nebo přeliv.
Ale jak píšeš, opatrně, aby se vlasy nespálily.
Hlavu vzhůtu:-).

ReHu

Oprava – hlavu vzhůru 🙂.