Grim Reaper

Ako rýchlo sa zmyje šampón na vlasy (Palette)? Ostanú vlasy rovnaké?

Ahoj, prosím celkom „súrne“ – máte niekto skúsenosť alebo niečo podobné? Na obale je napísané, že farba vydrží 6–8 umytí, no ja by som potrebovala, aby sa zmyla čo najrýchlejšie – skrátka, zajtra budeme (dúfam celkom dlho) na kúpalisku – myslíte, že by sa to tam vymyť mohlo (+ zmytie hlavy večer)?

A ešte jedna otázka – ak ste to niekto skúšali, budú po tom vlasy ako predtým, alebo sa to na nich „podpíše“? predom MOC ďakujem!

Nejlepší odpověď
hanulka11

1.tak u nás v bazénu musíš mít čepici na koupání/myslím, že u vás taky/
2.vymyje se to hlavně šamponem
určitě s tím nepočítej, že se barva hned ztratí …vymyje se postupně

a pro podruhé je lepší dobře promyslet, než si dáš něco na hlavu…

Další odpovědi
Damiana

Jestli začneš z vlasů „pouštět“ do bazénu, tak si tě plavčík nejspíš hodně rychle podá!
Zkus silně alkalický šampon a umýt několikrát za sebou, ale pak vlasy dobře ošetři kondicionérem, protože je to hodně odmastí. To je domácí rychlovka, ale záleží na síle tvých vlasů a barevného pigmentu v použitém přípravku – některé dost drží, zvlášť, když je to „čerstvé“.

Kadeřníci při nevyvedené barvě používají k jejímu odstranění tzv. Nulák. Odstraňovač barvy, který vrací vlasu původní odstín. Ten ti ale v kadeřnictví asi neprodají, jen aplikují. Lze ho však objednat přes internet v kadeřnických potřebách.
Tady je:
http://www.pro­fessionalbyfa­ma.cz/clanky/no­vinky/color-remover-ab-odstranovac-barvy-z-vlasu

Grim Reaper

Nuž, doteraz nikdy, kde som kedy bola to vyložene nevyžadovali, myslím kúpaciu čiapku.
A taktiež, na hlavu som si ešte zatiaľ nič nedala, len s apýtam :)