infant

Růst vlasů

Chci si nechat narůst dlouhé vlasy, abych měl čím pohazovat na koncertech. Jaký mám zvolit účes než mi dorostou alespoň po bradu? Mám bohužel vlasy jemné jako modelka,takže témeř žádné fixační prostředky nefungují.

Nejlepší odpověď
ten který je

Nech to růst tak jak to poroste.Takové meziobdobí kdy to budeš mít hodně přes límec ale nebude to na ramena vydrž s pak už to bude O.K.Potom už jenom řekni kamarádce at ti zastřihne konečky a hotovo víc bych to neřešil.

Další odpovědi
nicasca

použij gel od Loreal „studio Line“ černý obal,píšou,že gel má paměť na účes,v každém případě ho nerozhodíš ani kdyby ti kámoši pomáhali,

domííík

me kamosce pomohla zehlicka na vlasy potom je mela silnejsi.a kdystak pouzivej nake sampony s ovocem ty ti pomuzou ale delku vlasu tak rychle neziskas to trva dyl nez jeden mesic nebo si dej udelat pricesek ten ti udelaj u kadernice

misulinka

no tak skus zajit ke kadernici a ona ti pritavi k vlasum zehlicku a nebo v telce davali takovej pliplavek na vlasy a oni prej rychle rostou vis ale skustou 100% ahojky