Karel_Gott

Jak dlouho se vaří kuře?

Doplňuji:

  • bez papiňáku

Nejlepší odpověď
tom004

Záleží na tom,k jakému dalšímu zpracování.Jestli má být kvalitní vývar,potom se vloží do studené vody a pomalu se vaří do změknutí, cca 1,5–2 hodiny.Maso je pak vhodné,třeba do salátů,omáček ap. Jestli má maso zůstat měkké a šťavnaté,pro ostatní úpravu,potom se vloží do vařící vody (maso se tzv. „nevyvaří“),a vaří cca 1 hodinu.Záleží i na velikosti a „stáří“ kuřete.

Další odpovědi
dědapetr

V papiňáku 20 minut
Doplňuji:
Normálně ve vodě do změknutí.

Deli

Budete-li vařit celé kuře, určitě hodinu, možná trochu víc. Kuřecí díly – hodina stačí. Poznáte to podle toho, že maso jde snadno od kosti.

elektrikář

Vařit tak dlouho dokud do něj nejde zapíchnout vidlička, nebo vyndat stehení kosti.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.