Rokio

Jak byste ohodnotili tento vtip?

Včera večer jsem vzal stopaře.
Povídá mi: „To se nebojíte, brát takhle v noci cizí lidi? Co kdybych byl sériový vrah?“
Já na to: „Prosím vás… jaká je šance, že se sejdou dva sérioví vrazi v jednom autě?“

zdroj: ntx.cz

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kelt

jiná odpověď

Přestaň blbnout se svými otázkami , potom se všem omlouváš veřejně a někomu ještě osobně posíláš omluvu do schránky. Na to není nikdo zvědavý a nic si tím nezlepšíš. A opisováním vtipů nic nedosáhneš. Vždyť to není z tvé hlavy. To neumíš přijít s originální vlastní otázkou, která by byla na úrovni tvého vzdělání a zkušeností. A nevymlouvej se na nějaké duševní poruchy.

Další odpovědi
autacek

paul1

jiná odpověď

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.