Dismas

Mohli byste mi přeložit tento vtip do češtiny?

Dával jsem to do Google překladače, ale nějak jsem to z toho nepochopil
How do you tell a Sunni from a Shiite?
The Sunnis are the ones with the Shiite blown out of them.

Nejlepší odpověď
quentos

Trochu poopravím předchozí odpověď, výslovnost není stejná jako shit, ale trochu podobná – [šiajt]. Každopádně ale s asociací se slovem „shit“ tento vtip počítá. „Blow the shit out of (somebody)“ je idiom s významem „zmlátit někoho, až se po*ere“, takže by to šlo, ač křečovitě, přeložit tak, že Sunnité jsou ti, z nichž to jejich shiitství vymlátili.

Další odpovědi
klumprt

Slovní hříčka. „Shiite“ se vyslovuje stejně jako „shit“.