Avatar uživatele
Matthew

Co říkáte na tenhle vtip ? :)

Jednoho dne se stalo, že k holiči přišel zahradník, aby se dal ostříhat. Když byl hotov, ptal se, kolik dluží…Holič odpověděl: „Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze.“ Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství. Když holič příští ráno otevíral svůj krámek, našel tam 12 růží s poděkováním.
Druhý den přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříhání se opakovalo to samé. „Sloužím tento týden spoluobčanům, nemohu tedy připustit, abych dostal zaplaceno,“ vysvětlil holič. Pekař byl rád a odešel. Příští ráno, když holič otevírá svůj krámek, vidí sáček se 12 koblížky upečenými do zlatova a s děkovnou kartičkou.
Ten samý den se přišel nechat ostříhat poslanec parlamentu. Když chtěl platit, slyší totéž: „Sloužím tento týden spoluobčanům, a proto nemohu vaše peníze přijmout,“ znělo holičovo vysvětlení. Poslanec byl mile překvapen. Poděkoval a odcházel v povznesené náladě. Příští ráno, když chtěl holič otevřít krám, stálo tam 12 poslanců, a všichni se chtěli nechat zdarma ostříhat.
Doplňuji:
To Alesh: Jo, s tím s vámi souhlasím. Jakmile je někdě něco zadarmo nebo byť o korunu levnější, můžeme se přetrhat nebo jet přes celé město a projet víc peněz na benzínu, jak koupit v sámošce o korunu dražší máslo :D Ale zase kdybych ten vtip uvedl tak, jak vy říkáté, nebyl by to už vtip ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kapka, flodur, Illines, zzzzz, anonym, M., strapanka před 4152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

to znám :{)> výstižné, zejména sedí na českou realitu, a to natolik, že to snad ani není vtip.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Hezký! Řeknu na oplátku taky jeden. Začíná to – Sejdou se Čech, Žid, Rakušan, Japonec a Avatar…
Vlastně ne, spletla jsem to, on takhle nezačíná vtip, takhle u nás začínají prezidenské volby… 🙂
Doplňuji:
oprava – prezidentské

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vtip je hezký. Sama nakupuji pouze u nás na vesnici v samoobsluze nebo jezdím do města do dvou marketů. Ceny ale nějak neporovnávám.
Doplňuji:
Kupuji levnější i dražší potraviny a věci – řídím se hlavně podle toho, co mi chutná nebo se mi líbí. Někdy při nákupech nakoupím třeba pět levnějších a dvě dražší věci. Ceny v jednotlivých marketech ale neporovnávám a nejezdím jinam jenom proto, že tam mají něco levnější. Různé akce a slevy využiji pouze když tam náhodou jsem, ale také ne vždycky – záleží jestli se mi ta zlevněná věc hodí. Nikdy bych nestála v davu před obchodem a nečekala jestli na mě zbyde něco zlevněného.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Já si myslím, že by tam stálo nejen 12 politiků, ale i zahradníků, pekařů a spousta jejich příbuzných a známých. V tomto ohledu bych politikům nezlořečil, toto je typická česká vlastnost bez ohledu na profesi. A možná, že nejen česká, že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

🙂 , já si myslím, že těch poslanců, tam stálo třetí den 200.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já to nepovažiji za vtip, ale za realitu našeho života.Neboť jak se denně přesvědčujeme, tak největší nenažranci jsou naši politici a to podle hesla „Kdo má hodně, chce ještě víc.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Jaký vtip?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarushka.48

ano, jak říkají „realita“!! :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

To jsou přesně politici..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek