Pokročilý

Jak brzy usnout?

Mám problém ze spaním ! ! ! Jdu spát v 20:00 a usnu v 23:00.Přitom vypniu světla,televizi všechnoooo a na nic nemyslím ! Dám si před spaním hrenk teplého mléka a niiiic !!! SoS ! Prosím SoS

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus si naopak TV nechat zapnutou (s časovačem) - třeba tě ruší ten klid...
;-)
A nebo si dej panáka (je-li ti 18+).

Další odpovědi:

Stříbrný

Jak už píše gecco, - možná tě ruší klid a je lepší monotónní hluk, ale asi ne muzika, spíš "pračka"...:D

Heřmánek pomáha. A já vždycky usínám když se něco učím do školy nebo čtu knihu která mě nebaví :D Takový tip...A chce to ňákou tělesnou námahu v tom dni :)

Stříbrný

záleží, kdy vstáváš...kolik hodin spíš...pokud chceš už v 8 spát, tak to abys vstávala tak ve 4 ráno, abys byla zase v 8 večer unavená do postele...a pokud máš biologické hodiny nastavené cca na 11 v noci, tak to bys musela být hooodně utahaná, abys usnula už v 8..pokud si je chceš přenastavit, musíš to udělat postupně, ne skokově...taky zalehnu v 9 a usnu kolem půlnoci, ale už to neřeším, prostě až usnu, tak spím...s puštěnou, načasovanou televizí .-)...

Zlatý

Pokud nenapíšeš, kolik je Ti let, nemůžeme odpovědět. Ve 20,00 chodí spát spíše děti, ale jestli vstáváš velmi brzy ráno, pak je to jiná.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.