Kepler

Jak a z jakého masa správně udělat krvavý biftek?

Zatím to nikdy nebylo ono. Zatím jsem se k němu nejvíc přiblížil dneska, když jsem hodně nostřil porcovací nůž…

Nejlepší odpověď
aliendrone

Keplere, Keplere… nechceš půjčit felxu? (10000ot/min!!) ;) :D :D

https://clanky­.vareni.cz/pra­vy-hovezi-biftek-jak-na-to/

Já k tomu jen znovu vypíchnu to nejdůležitější – nejlepší je vepřové sádlo (ZDALEKA nejlepší chuť bifteku, kam se hrabou oleje!!!) Nepodceň to pořádné rozpálení sádla a pánve včetně její masy (hliníkovky nic moc – litina je litina). Také to zamření masa je důležité a krájet KOLMO přes vlákna.

To máš z toho chlívaření – pořád jsi duchem někde u ženskejch nestydatejch, pivo, víno a gaučing zanedbáváš – to se pak nediv, že přijde TREST! ;) :D :D

Jiří Bohumil

Aliendrone-bezva, hned jsem si stáhl.:-)
Základy jsem sice znal, ale podrobnosti a detaily se mi taky hodí.
Teď ještě sehnat kvalitní svíčkovou (a, pokud možno, za přijatelnou cenu).
Keplere, tak co, dáme si?