ANJELIK97

Já ji chci a ona neví?

Ahoj chodil jsem s holkou asi 3 měsíce a pak mi najednou napsala na FB, že jestli nebudeme jenom kamarádi, že má někoho na kom jí záleží a že o něho nechce přijít.Taky mi psala, že jí to moc mrzí.Teď nedávnou jsme grilovali u kamaráda a ona tam byla taky (bez toho svého..) pořád se tak na mě dívala a říkala, že už bude muset jít, ale že asi netrefí domů, že je tam tma či co.. a jak to říkala, tak se dívala na mě. No hned mě napadlo, že asi bude chtít doprovod, tak jsem s ní šel..u jejího baráku jsme se líbali (začala ona) poté jsem se jí zeptal co mi to udělala a nějak se nevyjádřila jenom řekla, že je to složité.Chtěl bych s ní být fakt už nevím co mám dělat? Díky za rady ;)

Nejlepší odpověď
Braník

Z tvého dotazu sudím,že tě tahá za nos,nic víc,nic mín.
Najdi si holku ,která tě bude mít opravdu ráda.

Další odpovědi
ginze

No nevím no…do hlavy té holce nevidím. Nejspíš je dost zmatená, s kým by byla radši, což může být dost těžké. Měli by jste si o tom pořádně promluvit, to by bylo nejlepší, protože takhle to pro tebe i pro ní bude ještě horší.