Tomasp

Jak dostat z hlavy holku, kterou mam rád?

Mám hrozně rád jednu skvělou holku, ale ona nemá čas nebo asi mě nechce a já nevim jak zapomenout. Když potkám jiné holky, tak se nedokážu soustředit, protože si říkám, že nejsou tak úžasný jako ta co se mi líbí… Potřebuju na ni zapomenout abych mohl žít dál, ale nedaří se mi to.

Nejlepší odpověď
autacek

Když tě nechce, tak asi tak úžasná nebude. Vyřešeno.

Další odpovědi
agentpv

bývá to těžké a zdlouhavé. Musíš jakoby přesvědčovat sám sebe slovy např. „Ona mi za to nestojí, … stejně by to nemělo žádnou budoucnost, … s jinou holkou mám šanci aspoň něco hezkého zažít …“ Prostě tvrdě a nekompromisně sám sobě takto „vymýt mozek“

zjentek

A proč ji hned dostávat z hlavy? Vidíš na ni? Však koukat na ni může být to nejkrásnější, co tě v životě mohlo potkat. Co bys chtěl více? „Něco více“ by tě mohlo dokonce i TĚŽCE ZKLAMAT! (;

moridus

Chce to čas chlape. Začni sportovat, začni číst knihy a vytvoř si v hlavě konstrukci, že dotyčná umřela… Nic jiného ti nepomůže

marci1

Jediný univerzální lék je čas. 🙂

da ny

Podobných odmítnutí a neúspěchů může přijít více…
Trochu rozumu do hrsti k zamilovanosti, snění a lpění.
Umět prohrávat, smířit se s neúspěchem patří do základní výbavy člověka.
Zaměř svou mysl a činnost jinam (čtení, sport, vzdělávání, záliby)
Až budeš koukat po dalších děvčatech, budeš mít možná více co nabídnout
a tedy i získat.
Nemám představu o tvém věku. Někdo, byť úžasný (jednou, pro někoho)
si nechce „komplikovat“ život vztahama v době školního i vysokoškolského vzdělávání. Někdo je natolii vytížený, zodpovědný, zaměstnaný, že nemá na chození a vztahy čas, chuť a náladu. Nebo má odlišné představy, přání i sny..

Přece nebudeš marně toužit a snít, idealizovat si někoho, kdo o to zájem nemá.

Edison

Neber to jako návod, ale… taky se můžeš zbavit hlavy, jak se zpívá v jedné písničce.

KristovaNoha

Já se vždycky podívám na její fotku a představuju si že je to nalíčenej chlap

Kelt

Dostat holku z hlavy není problém. To chce čas, změnu atd. Horší je, když jsme s ní něco měli a způsobuje nám to zdravotní problémy a musíme chodit na kožní a pohlavní oddělení.