beskyddan

jak poznam jestli me miluje?

ahoj.v roce 2006 jsem potkal na svatbe sveho bratra holku ktera se mi libila-dala mi svoji adresu i s tel. cislem.ted po letech jsem nasel ten papir a pisu si s ni pres fb normalne a uz jsem ji vyznaml svou lasku ale ona mi na to nic neodepisuje ale na vsechno ostatni odpovida a kdyz se ji ptam jestli se ji ja libim tak neodpovi.jaky nazor na tuhle situaci si mam udelat.co mam delat pomozte mi.

Nejlepší odpověď
balic/ka

Ahoj,
Sama jsem holka.Je to trochu nenormální-co já bych dala za to kdyby mi to vyznal taky někdo-mohlo ji to trochu vzít,nebo má už kluka po těch letech…je rok 2012 6 let.
Za tyto roky je to snadne,nechce o tom mluvit,nechce tě ranit…nevim,ale ted vas kluci mozna ze i urazim,ale vy jste proste tupouni,nic proti ale vy by jste to nepochopily…ja si osobně myslim ze ma kluka jinak by ti odpovedela!!!víš co je pro hgolku kdyz ji kluk nekam pozve…Tak se holka zachova kdyz nekoho ma,máš smůlu hochu/muži sorry za tu urážku ale musíš uznat že se tak nekdy chovate

Další odpovědi
anonym

Beskyddane, tohle je jednodušší, než si myslíš. Pět let ses neozval a pokud to byla opravdu hezká slečna, tak to nejspíš zjistil i někdo jiný. Ten pravděpodobně 5 let nečekal.
Sázela bych na variantu, že si s Tebou píše ráda, že jí Tvůj zájem lichotí, ale že se Tě nechce přímým odmítnutím dotknout.
Jak je to s jejími city nejspíš zjistíš, když jí nabídneš, že bys ji rád viděl, že tedy přijedeš. I kdyby souhlasila, tak to ale neber tak, že máš vyhráno. Jestli Tě má ráda z toho ani tak nevyplyne. Budete se muset nejdřív sejít a potom to z jejího chování poznáš.

Lakeysha

Kdyby to cítila podobně, odpověděla by. Nejspíš na ní jenom moc tlačíš a potřebuje na takový zjištění víc času. Pokud jinak konverzuje normálně, jsou tu dvě možnosti, buď taky neni uplně bez zájmu, ale potřebuje čas, nebo jí prostě baví mít obdivovatele. Buďme optimisti a doufejme v to první.

Amie

No, záleží o čem si píšete a zda se vidíte i v soukromném životě. Je možné že tě bere poze jako velmi dobrého přítele. Pokud ti však nedala najevo, že si tyto lichotky máš nechat stranou a nzacházet do těchto zákoutí, je možné, že sama neví co chce.
Sice se říká (nebo alespoň mám ten pocit), že lásku vyznvá více žena a muže tím tak trochu deptá, protože neví co říct. Já to měla obráceně. Na jeho prvotní napsané i vyřčené slovo „Miluji tě“ jsem nijak nereagovala, protože jsem to nedokázala říct ani napsat a potřebovala čas.
Nevím jaký je váš vzájemný vztah, ale pokud ti neodpověla chvilku počkej a uvidíš. Bud ti za den, týden měsíc, odpoví stejnou vlnou nebo zůstanete přáteli.