Bronzový

HODNOCENI odpovedi.cz

Rekl bych ze lide kteri odpovi na otazku dobre a dostanou palec dolu je NEFER ja jsem zde kratce ,ale kdyz nekdo dava palec dolu i tem lidem kteri maji jiny nazor nez si nekdo predstavuje tak tady preci nemusime byt. TZN.nemusim s kazdym sohlasit,ale jeho nazor vezmu na vedomi.Opravdu se mi nelibi kdyz jsou nekteri co jsou v odpovedch FAJN davani s palcem dolu.Ja davam jen palec nahoru

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ale ty Odpovědi nejsou o tom nefer palci,či jak jste to nazval.To je o poznání jiných lidí ,lépe řečeno jiných názorů. A ten palec dolů ,to je jako v životě,mnohdy věc myslíte dobře,lidi vás stejně odsoudí.

Další odpovědi:

Bronzový

Palce jsou podruzna zalezitost na tomto webu.

Ja davam vetsinou jen zeleny a to hlavne pro to, ze odpoved je spravna nebo aspon dostacujici, abych ocenil snahu druheho. A rovnez proto aby druhy vedel, ze jsem jeho odpovedi porozumel. :)

A cervenymi se vubec nezdrzuju. No time...

Bronzový

Já myslím,že tady jsou daleko důležitější věci,než soudit někoho,kdo kam dává palec.

Bronzový

Tohle téma už se tady řešilo. Myslím, že to bylo i horší. Taky si myslím, že palce dolů by se měli dávat pouze za napsanou hovadinu a ne za vlastní názor. Pokud někdo označí správnou odpověď palcem dolů, tak to je člověk, kterým se nedochází odpovídat,ale prudit.....

Zlatý

taky se mi to nelíbí a už jsem na to zde dvakrát upozornovala taky nedávám palce dolů ale jen nahorů.spíše je to v lidech kteří tady jsou.

Pokročilý

já si myslim,že by si ten palec mohl strčit každej před tím,než začne hodnotit do zadku..

PS: mimochodem,kdyby se odčítali body za palce dolu , jsem dvěstě v minusu :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3354
Zlatý Drap 1786
Zlatý led 1449
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1071
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.